MUDr. Tomáš Novák

Hovorany 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 761, Hovorany

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Lepšího zubního lékaře neznam,jezdíme k němu s manželem z Rakouska,je citlivý,ochotný a hlavně profesionál.Bezbolestne ošetření s velmi milým a profesionálním přístupem. Spoustu let jsem měla strach před každou návštěvou u jiných stomatologu, k panu doktoru Novákovi jezdím moc rada,je to skvely člověk a má zlate ruce.

Ač nerada, musím panu doktorovi napsat zápornou referenci:
cca 15 let jsem byla pacientkou pana doktora, chodila jsem pravidelně na prohlídky a až na lehkou kazivost zubů, jsem žádné problémy neměla. Nebo aspoň jsem si to myslela.
Po přestěhování jsem kvůli časové náročnosti dojíždění musela změnit stomatologa a dnes jsem byla na vstupní prohlídce. Píšu to proto, že mi nová paní doktorka udělala všechna vyšetření, která se dělat mají, včetně rtg snímků, bez kterých většinu kazů nemůže zubař odhalit.
Jsem naprosto zděšená, co jsem na snímcích uviděla: kazy pod plombami, v mezizubních prostorech (ty obzvl. nejdou odhalit bez rtg) a mohla bych pokračovat dále a dále a shrnula bych to takto: 10 špatných zubů, jejichž oprava mě bude stát asi 12 tisíc a ještě budu doufat, že mi paní doktorka zachrání 2 zuby, protože jinak mě čekají i další dvě korunky po 10 tisících - a to nevím, co by se stalo, kdybych zubaře nezměnila a stále doufala, že má pan doktor zlaté ručičky ;)
Tomuto radikálnímu kroku se dalo alespoň částečně zabránit, kdyby pan doktor dělal všechna vyšetření jak měl a nedával si jen proplatit pojišťovnou pravidelnou prohlídku, která u něj vypadá tak, že zrcátkem projede zuby. Nikdy jsem u pana doktora nepodstoupila rentgenování, i když je nutnost mít toto zařízení v ordinaci a používat ho.

Jeho přístup je čistě "balíkovský" - ano, "spraví" vám vykažený či bolavý zub, ale že by udělal něco víc, např. doporučil dentální hygienistku či řešil váš zubní problém nějak komplexněji, to od něj nečekejte.

K čemu mi teď je, že jsem neplatila za plomby, když je výsledek takový jaký je..?

W

Pan doktor má zlaté ruce, zuby spraví dokonale s minimem bolesti. Jen více takových zubařů!

ok

Zlaté ručičky a skvělý přístup. Stejně tak i jako zdravotní sestrí pí Kučerová. Jinam bych se bál, ale návštěva u tohoto zubaře je naprosto v pohodě a s minimem "nutného zla".

super

Velice příjemný, citlivý, inteligentní, veselý, empatický, odborný, moderní, na základě prohlídky vám sdělí případný nález a postup při léčení či jaký bude následovat zákrok. Má zlaté ruce, citlivé, vycítí z očí pacienta, zda je zákrok bolestivý a snaží se co nejvíc zmírnit obavy pacienta. Harmonogram návštěv pacientů a práci má rozdělenu tak, že v čekárně téměř nikdy nečekám. Velice příjemná je i sestřička. Moc děkuji. Doporučuji.

Pana doktora moc doporučuji,je to báječný zubař!!Hlavně hodně jemný a opatrný při vrtání.

Velmi dobrý, ochotný, vstřícný a citlivý Pan doktor. Vřele doporučuji.

Žubař jak má být.