MUDr. Tomáš Mrkvička

Zubař Více

Proseč 1 adresa

Sam.ord.PL - stomatologa
Zahradní 240, Proseč

Umístění: jiné místo zubní vyšetření

Navštěvuji pana Doktora v jeho ordinaci v Proseči už léta a jsem nad míru spokojen.
Profík a člověk na svém místě. DOPORUČUJI
Kučera Tomáš

Ve svém životě jsem se osobně potkal s mnoha zubními lékaři. Mohu jmenovat pouze dva, kteří mají můj osobní obdiv a maximální uznání. Jsou oba dva špičkovými odborníky, Jedním z těchto dvou je právě pan doktor Mrkvička. Perfektní jako zubař a po lidské stránce bych si přál, aby všichni lékaři byli takoví jako on. Jezdím za ním mnoho roků více než 100 km. A vím, proč tam budu jezdit i nadále ! Velké uznání patří také jeho sestřičce, jsou sehraným týmem. Děkuji. ing. Adolf Rozbořil

Pečlivý, důkladný, příjemný, klidný profesionál. Konečně mám zuby v pořádku. Ani to nebolelo. Nechaly se od něj s klidem ošetřit mé předškolní děti i starší sestra s panikou ze zubařů. Jsem s jeho péčí velmi spokojena.

Pan doktor Mrkvička je velice pohledný a šikovný zubní lékař. Mohu si přát, aby takových jako je pan doktor Mrkvička bylo více . Je to velice dobrý odborník.

příjemný,dobrý přístup k dětem,zachránil mi 6 zubů které mi chtěla jiná lékařka vytrhnout,chodíme k němu celá 5ti členná rodina již 8 let a bez stížnosti

šikovny,příjemný

Vynikající doktor, mám s ním mnohaleté a jen ty nejlepší zkušenosti. Profesionální a příjemné vystupování, pacient má pocit, že mu na něm záleží. Po odchodu pana doktora z Litomyšle se mě zdvojnásobila dojížděcí vzdálenost, přezto jezdím rád. Doporučuji.

vynikající péče i přístup, nejlepší zubař kterého jsem kdy zažil- a že jich nebylo málo

je to ůplně suprovej zubař vážne moc vám ho doporučuji,je příjemný a hodný a sestra taky

Hodně dobrý zubař odborník na svém místě!