MUDr. Tomáš Mrkvička

Zubař Více

Proseč 1 adresa

Sam.ord.PL - stomatologa
Zahradní 240, Proseč

Umístění: jiné místo zubní vyšetření

Navštěvuji pana Doktora v jeho ordinaci v Proseči už léta a jsem nad míru spokojen.
Profík a člověk na svém místě. DOPORUČUJI
Kučera Tomáš

Umístění: Sam.ord.PL - stomatologa

Pan doktor má velice milý a lidský přístup. Je pravdou, že lidí má mnoho, takže čekací doba je neskutečně dlouhá, i když máte kaz. Není výjimkou ani sedm měsíců, s tím, že po rentgenu mi byl řečeno, že pokud najdou kaz tak mi zavolají a domluvíme dřívější termín. Po zrušené návštěvě, kdy jsem se snažila domluvit náhradní termín (poslední návštěva září 2017, stávající návštěva duben 2018) mi byl nabídnut termín na prosinec 2018/ leden 2019. Nově mi bylo sděleno,že mám nové kazy, což bylo zřejmé z rentgenu ale pan doktor mě neupozornil, pod stávajícími výplněmi mám kazy a korunky nesedí takže se budou muset předělat, aby se mi zuby nekazily.
Sestřička by mohla být milejší, evidentně ji práce nebaví.Od pana zubaře nerada odcházím, vyhovovala mi jeho péče, bohužel po tomto zjištění nemohu jinak.

Pan doktor,jak zde již někdo napsal si opravdu nabral mnoho pacientu,takze mi antibiotickou vložku,která měla jit do 3neděl ven a dostala jsem ji na pohotovosti v době jeho dovolene chce vyndat az ,dohromady,za pět neděl.Dřív nemá čas.Jeho ,poněkud arogantní sestra,mě připravila o 60korun kreditu ,aby si na mě vylila svou flustraci a já už opravdu Pana Doktora nebudu otravovat ,protože si přejdu ke komukoli ,kdo se mnou bude jednat normálně.Tedy nedoporučuji.Mnoho práce neznamená kvalifikovaný přístupp a jednání.

Pan doktor byl vždycky příjemný, ale udělal mi korunku (za obvyklou cenu cca 4500 Kč) a po příchodu k jinému zubaři mi bylo sděleno, že je špatně udělaná a musí mi udělat novou. To stejné mi potvrdili další zubaři. Korunka nedoléhá k dásni (viditelně) a zarůstá pod ni dáseň. Stejně tak se pod ní může dostat zubní kaz. Nyní po 5 letech musím pořizovat za 5000 Kč korunku novou. Dejte si na to pozor.

velice šikovný a ochotný lékař s lidským a přátelským přístupem...ovšem dostat se k němu je zázrak..pan doktor si nabral bohužel moc pacientů a tak v čekárně nevysedíte důlek, ale rovnou pořádnou díru!!!
v září jsem se objednávala a objednali mě na konec března, že dřív nemají volno...pokud máte akutní problém, tak si musíte vysedět frontu lidí před vámi a to ještě nemáte jistotu, že vás vezmou...
škoda, že tak skvělý doktor si tímto kazí svou pověst :-(

Ve svém životě jsem se osobně potkal s mnoha zubními lékaři. Mohu jmenovat pouze dva, kteří mají můj osobní obdiv a maximální uznání. Jsou oba dva špičkovými odborníky, Jedním z těchto dvou je právě pan doktor Mrkvička. Perfektní jako zubař a po lidské stránce bych si přál, aby všichni lékaři byli takoví jako on. Jezdím za ním mnoho roků více než 100 km. A vím, proč tam budu jezdit i nadále ! Velké uznání patří také jeho sestřičce, jsou sehraným týmem. Děkuji. ing. Adolf Rozbořil

Pečlivý, důkladný, příjemný, klidný profesionál. Konečně mám zuby v pořádku. Ani to nebolelo. Nechaly se od něj s klidem ošetřit mé předškolní děti i starší sestra s panikou ze zubařů. Jsem s jeho péčí velmi spokojena.

Pan doktor Mrkvička je velice pohledný a šikovný zubní lékař. Mohu si přát, aby takových jako je pan doktor Mrkvička bylo více . Je to velice dobrý odborník.

příjemný,dobrý přístup k dětem,zachránil mi 6 zubů které mi chtěla jiná lékařka vytrhnout,chodíme k němu celá 5ti členná rodina již 8 let a bez stížnosti

šikovny,příjemný