Odborný lékař diabetologie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Odborný lékař diabetologie Jiný

Jsem rád, že jsem právě u pana Mikuly. Od doby co co k němu chodím se můj stav oproti dřívějšku nesrovnatelně zlepšil a ani mi nepřipadá že bych se musel pro to nějak trápit... Asi je to přístupem doktora i sestřičky, kteří jsou velmi tolerantní a nemám z návštěvy strach jako dříve u dětského diabetologa. Díky tomu se zlepšil i můj psychicky stav a celková kvalita života. Pokud si lidi stěžují na to že na ně nemá pan doktor čas atd, měli by zkusit sami se snažit starat informovat a podobně... Pann doktor s nemá určitě vše probere a neodbije je jak někteří tvrdí.. Je jasné že nemá čas každého podrobne zkoumat a zaucovat, od toho jsou edukační semináře atd.. Přece kdyby každý byl v ordinaci dvě hodiny, mohli bychom si postavit na parkovišti stany...
Ja osobně jsem spokojený jak s doktorem, tak se sestřičkou.

Umístění: Odborný lékař diabetologie

Pan doktor je dobrý maximálně v predepisovani receptu, ale pokud ma resit problem, tak odesle do Olomouce a sdeli vam, ze s Vami nechce mit nic spolecneho. Choval se ke me arogantne a namyslene.

Mé zkušenosti s Mudr Mikulou jsou dobré,snaží se pomoci,nikdy jsem s ním neměla problém a to k němu chodím už víc jak 8 let:Také bych chtěla moc pochválit sestřičku je milá,vstřícná a vždy usměvavá.To jsou mé zkušenosti.

Moje jedina a posledni zkusenost s Mudr. Mikulou byla naprosta nocni mura. Setkala jsem se s nim coby doprovod jeho dvou (nyni byvalych) pacientek. Mudr Mikula je perfektnim vzorem jak by se lekar ke svym pacientum chovat nemel. Jeho hlavnimi problemy jsou arogance, neprofesionalni a ofenzivni chovani. Bylo mi neprijemne, jakym urazlivym zpusobem se mnou vedl rozhovor.
Verim, ze pokud jste u nej pacientem a nemate zadne naroky ci otazky, vas kratky tri minutovy kontakt s lekarem, pri kterem obrazovka pocitace je dulezitejsi nez vy, probehne hladce a svizne. Pokud vsak ocekavate od sveho lekare vice, Mudr. Mikula rozhodne neni lekarem pro vas.
Lenka Hattaway

Tenhle pan doktor,zda se u něj vůbec dá říci doktor či lékař,je to nejhorší,co jsem ve svém životě zažila!!!!!!!Byla jsem těhotná když jsem u něj byla na vyšetření. Nějak jsme si nesedli. Je velmi hrubý,křičel na mě,urážel mě,je to nejhorší chování co jsem zažila. Jeho argument,jsme taky jenom lidi a nestíháme je směšný. Kdyby takhle reagoval privátní gynekolog,že bude řvát a ponižovat pacienty zkrachuje. Bohužel Mikula hřeší na to,že zde není konkurence. Okamžitě jsem od něj odešla a následovala SKVĚLÁ léčba v Olomouci ve FN,kde o něm lékaři i sestřičky vědí. Reagovali slovy,no jo,pan Mikula,nejste bohužel jediná,s těmito zkušenostmi,je to o něm známé.....Dál se nebudu rozepisovat,neboť bych musela blinkat. Dali jsme na něj stížnost,všude prošla,v Praze,v Olomouci a jak se dostala k přehodnocení do Šumperka hádejte? :) Samozřejmě Šumperk stížnost zamítl:) Pokud by se našlo více lidí kteří bvy byli ochotní pana doktora zařalovat nebo dát větší stížnost,či napsat o něm do novin obraťte se na mě. Bylo mi řečeno,že nás musí být více....Valkovi a Karinka která si snad to křičení z bříška nepamatuje,opravdu otřesný zážitek.kamila.valko@email.cz

Pan doktor má příjemné vystupování, chová se jako normální člověk. Oproti paní doktorce Plesníkové ze šumperské nemocnice, která pro svou ješitnost honí pacienty zbytečně do Olomouce.

Pan doktor je velmi solidní aji sestřička oba se usmívají a jsou hodní a ochotní!

Už je to můj v řadě třetí diabetolog,musím říci,že nejlepší.Má zájem jak o moji nemoc tak hledá nejvhodnější způsob léčby.K dobrému pocitu přispívá i chování a činnost sestry.

Jednání pana doktora je strašné. Vyšetřuje vás, tak že sedí za stolem, baví se s monitorem, tluče do klávenice a když se splete, tak jen na vás otočí hlavu a ihned jí vrátí zpět.Nebaví se s vámi, ale s PC. Chodila jsem tam asi před 2 rokama a ihned jakmile jsem poznala chování v Olomouci ve FN, tak od té dobý jezdím tam a mám to 50km. Nechápu jak k němu můžou chodit NORMÁLNÍ LIDI.