Smetanova 764, Kolín
Kardiologická a interní ordinace

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Musím říct že pan doktor je vynikající odborník ale nejvíce jsem byla překvapena milým a vstřícným jednáním sestřičky která u pana doktora pracuje. Její věčně dobrá nálada a úsměv dokáže vylepšit den i přesto že k lékaři nejde většinou člověk moc rád.
Koželská Kolín

Dobrý den. Pana doktora znám již z dětství. Nemohu o něm říci špatné slovo. Bohužel o jeho zdravotní sestře se to říci nedá. Neochota, pohrdání a nezájem je její druhé jméno. Měl jsem tu čest na vlastní oči a uši. Byl jsem na to upozorněn kolektivem z práce, ale chtěl jsem se přesvědčit. A přesvědčil. Chtělo by to vyměnit doktore. Přeji Vám pane Mařatko hodně dalších spokojených pacientů a samozřejmě zdravíčko do dalších let.

Skutečný odborník, vstřícný přístup k pacientovi.

Příjemný v jednání ,odbornost,lidskost a z jeho jednání vyplývá zájem o pacienta a jeho problémy.

Š

V roce 1992 jsem se u pana doktora léčil v kolínské nemocnici po infarktu. Citlivý, lidský přístup, tehdy velmi spokojen s jeho léčbou I nyní sledují jeho činnost, protože jsem přesvědčen, že jako lékař je příkladný. Doporučuji.

Velmi dobrý a svědomitý odborník. Před 19 lety mě léčil s těžkou trombosou a zachránil mi nohu. A ještě chci dodat velice citlivý a poctivý lékař. Přejme si více takových jako je on. Vřele všem doporučuji!!!

specialista