Adresa

Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková
T.G.M 623/12, 360 01 Karlovy Vary, Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Krize ve vztahu
Zobrazit všechny léčené nemoci

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková Jiný

Do ordinace jsem přišla s pocitem,
že pro mě není reálná pomoc.
Velmi ráda jsem se spletla,
samozřejmě s velkou vděčností si vážím lidského a odborného zásahu do mého života v pravý čas.
Každou terapií získávám více potřebné pomoci pro mé každodenní fungování a je to obrovská úleva.
Velký kus cesty mě ještě čeká,
ale dnes vím,
že se mnou moji nelehkou situaci sdílí skvělý psycholog Mgr. Tomáš Hrubý,
který mi dává naději a hlavně tolik užitečné,
srozumitelné rady,
které mi může poskytnout jenom odborník ve své profesi a za to VÁM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI

O
Umístění: Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková Jiný

Před pár lety mi byl pan Hrubý doporučen a do teď lituji , že jsem tam vůbec šel a nehledal jinde. Není totiž nic horšího, než se začít psychologovi svěřovat se svými problémy a pocity, načež se mi za ně začne vysmívat a zeptá se "To si děláte srandu, ne?". Tohle není známka správného člověka, natož pak lékaře. Celkově ty hodiny nebyly vůbec k ničemu. V podstatě mluvil hlavně on a pro mě prostor skoro nebyl. Strávil jsem většinu času, že jsem se koukal po ordinaci a poslouchal jeho jak mi líčí svůj život nebo jak mi bez vyslechnutí říká co mám přesně dělat. Když jsem mu příště řekl, že ta jeho rada nebyla pro mě a vůbec mi to nepomohlo, tak se akorát naštval, že ho nechci poslouchat. Z hodin u něj jsem chodil spíš víc vyčerpaný když jsem přišel. Není to dobrý doktor a skutečně ho nemůžu doporučit.

K
Umístění: Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková Jiný

Při návštěvách pana Hrubého jsem nedostával jakoukoliv zpětnou vazbu. Když jsem mu řekl, že jedinou věc, kterou mi doporučil, nemohu udělat, naznačil mi, že to je můj problém a řekl, že další schůzka už nebude potřebná. Jedinkrát jsme se nedostali do hloubky jakéhokoliv problému...


L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo psychoterapie

Pana Hrubého jsem si vybrala na základě pozitivních komentářů. Bohužel jsem byla zklamaná. Alespoň, že mi to hradila pojišťovna. Vůbec jsem se nic nedozvěděla, nenaučila, nikam mě to neposunulo. Je pravda, že po terapii jsem se cítila ten den docela dobře, ale to bych se cítila, i kdybych se vypovídala třeba nějakému kamarádovi. Jinak s mými problémy mi bohužel nepomohl. Dokonce mi sám po několika sezení řekl, že už další sezení nemá cenu, protože je to se mnou pořád dokola. No ano, je to se mnou dokola, protože jsme se pořád nepohli z místa! Pouze jsme pozorovali moje (potlačené) emoce a zkoušeli zjistit, co to je přesně za emoce, ale jak je ze sebe dostat do teďka nevím!


D
Ověřený profil

Velmi mi pomohl, po sezeních se cítím tak dobře jako nikdy v životě


J
Ověřený profil

Mohu vřele doporučit. Po pár sezeních jsem si odnesl více než jsem na začátku očekával. Ze záplavy mých myšlenek dokázal vytáhnout ty podstatné, pojmenovat je a dát do logických souvislostí. Prostě mi pomohl srovnat si myšlenky a nasměrovat život do směru do kterého jsem chtěl.


H
Ověřený profil

Léčím se už cca 11let.Za tu dobu jsem poznal hodně psychologů a psychiatrů,a zbytky mých iluzí o zdravotnictví šli do...ztratili se!!!Ale pár(dva?nebo víc?) skutečně dobrých lékařů jsem poznal.A p.Hrubý patří mezi ně-ty dobrý.je zvláštní,že(nevím jestli to platí jen v tomhle oboru) když říkám "dobrý",myslím-opravdu po všech stránkách skvělí lékař-člověk.ti ostatní,aspoň co jsem poznal já,jsou na brutálně opačným konci.a proto si dovedu vážit dobrých lidí-lékařů.A opakuju:p.Hrubý je sakra dobrej. Nejlepší je,zkusit si to sám,na vlastní kůži.


G
Ověřený profil

Na rozdíl od mnohých jiných je zkrátka "normální" :D


J
Ověřený profil

Pana mgr. Tomáše hrubého doporučuji jako skvělého psychologa.


J
Ověřený profil

Pana mgr. T.Hrubého ze svých vlastních zkušeností doporučuji všem,kteří potřebují "dát duši dohromady".Jeho vztah ke klientům je velice citlivý,přímý a erudovaný.Určitě doporučuji !


Došlo k chybě, zkuste to znovu