MUDr. Tomáš Halla

Zubař Více

Ratíškovice 1 adresa

20 názor

Adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 710, Ratíškovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mávala som obavy pred návštevou zubára. S pánom Hállom som ja aj celá naša rodina veľmi spokojná. Má špičkový prístup a je to odborník na slovo vzatý.
Každá návšteva je zároveň relaxom, osobne väčšiou zaspím.
Vrelo odporúčame a ďakujeme za starostlivosť.

M
Ověřený profil

Najlepší zubný lekár široko ďaleko. Odborník na slovo vzatý. Najmodernejšì prístup,technológie a postupy. Veľmi príjemný, vysvetlí, ukáže, nič neboli NIKDY. Má svoju cenu ale absolútne to stojí za to.Ošetrenie na poistovnu nehradi ani základné veci.Ak chcete zachrániť svoje zuby a mať ich ako z katalógu, jedine sem

R
Ověřený profil

Jsem velmi naštvaná, právě jsem se od něj vrátila. Šla jsem tam s tím, že jdu na běžnou preventivní prohlídku, s tím, že mi říkal, že mi ukáže jak si správně čistit zuby mezizubními kartáčky a preventivní prohlídka se nekonala, dostala jsem asi 10 min instruktáž jak si mám čistit zuby a mezizubní prostory a za tu si zaúčtoval 600 Kč bez předchozího upozornění - kdyby mi dopředu řekl, že to bude tento typ návštěvy a že budu platit tolik peněz, tak tam vůbec nejdu, protože za takovou částku by mi zubní hygienistka tady z Hodonína zuby vyčistila a ještě mi k tomu dala instruktáž! Nejsem první případ, dělá to tak většině lidí tady z Ratíškovic. Pan doktor se prostě neobtěžuje své pacienty dopředu upozorňovat, co bude poskytovat za službu a zda bude či nebude hrazena zdravotní pojišťovnou a pokud nebude, tak kolik bude stát a jestli s tím pacient souhlasí. Dřív už jsem byla taky nespokojená s "rádoby" zákroky, které si účtoval navíc, ale teď to překročilo hranici a už se tam nikdy neukážu. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřený profil

Je naozaj moc dobry a hlavne hodny taktiez mam obrovsky strach zo zubarov vdaka mojej byvalej zubarke zo zakladnej skoly. Ale ako som poznal pana Doktora Tomasa som zistil ze niesu vseci rovnaky, naozaj je to zubar co ma i srdce pre ludi ako som ja moc mu dakujem. Spozdravom jeho pacient Vlado z Holica


Lipová Jana


Ověřený profil

JE TO MILY,PRIJEMNY ,CHARIZMATICKY CLOVEK..


Velmi dobry zubar.


Moc moc hodný pan zubař díky kterému se již nebojím chodit k zubaři. Sice se téměř každý zákrok platí, ale mě to nevadí, všude ve světě se ve zdravotnictví platí daleko větší částky. Tady to přímo úměrně odpovídá kvalitě a profesionalitě. Jsem moc moc spokojená. Můžu jedině doporučit.


Je naozaj šikovný ja som spokojná. Ako chodím k nemu tak už neviem čo je to mať strach u zubára. Môžem len doporučiť.


J
Ověřený profil

Nejlepší zubař u kterého jsem kdy byla. Je jedinečný svým přístupem jak ke mně, tak i k mým dětem. Vstřícný, ochotný, velice jemný při práci a umí poradit. Je to odborník na svém místě!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu