Tomáš Dvořák, zubař

MUDr. Tomáš Dvořák

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 229, Velká Losenice
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař který umí profesně i lidsky. Má zkušenost,injekce bez bolesti,trhání bez bolesti.
Děkuji pane doktore.
Milan Haman


M
Ověřeny pacient

Velmi skvělý zubař. Chodila jsem 20let do ZR ke Kreislerovi a zjištění? Zaplombované hluboké kazy. Teď mi pan zubař 2 měsíce lečí stoličku, kterou mi Kreisler na mé ustavající žádaní nechtěl udělat, protože tam nic není. Jo bohužel byl tam kaz jako hrom a k tomu už i zánět. Pan Dvořák mi opravil krásně i přední zoubky do běloucka. Pak Kreisler mi tam totiž dal černý a k tomu nehezky udělaný že jsem se ani usmát nemohla ......... Pana Dvořáka mohu pouze jenom doporučit, je to milý pán,, který dělá zákroky téměř bez bolestně a opravdu si stím tak vyhraje, že každý musí být jenom spokojený. Vyslechne Vás, vždy se Vás zeptá předem jestli nás nějakej zub nebolí a hned se na to vrhne a udělá dokonalou práci :) Doporučuji


velmi doporučuji !! zachránil mi zoubek, který mi rozvrtala nejmenovaná zubařka ze ZR, která se bolestí pacientů nejspíše bavila. Chodit tam pro mě bývalo horší než peklo !! Ale zato tento doktor je usměvavý, jeho zákroky jsou bezbolestné. Žádnou reklamaci na něj nemám, všechno /plomby, výplně/ mi pěkně drží v pusince a návštěvy si docela i užívám. Od té chvíle, co mi zub spravil, nemám se zubama žádné potíže. Takže u mě doporučuji!!


Dle mého názoru zubař pro starší generaci. Umí trhat, dělat protézy a korunky. Pokud ale chcete něco jiného, tak plomby od něj téměř vždy vypadnou a s lepením zubů je to ještě horší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

je to šikulka, ale zejtra za nim musim :-)


M

Spokojenost po všech stránkách, jen tak dál


L

Velmi dobrý zubař, pěkný přístup k pacientům, vždy opraví s úsměvem a bezbolestně, nikdy nenadává, že jste něco zanedbali nebo, že nechodíte pravidelně, má vždy pochopení a příště rádi přijdete a už nemáte hrůzu z vrtačky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti