Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor je arogantní, když se na něco zeptáte, dočkáte se upřeného agresivního pohledu do očí se slovy: "Já jsem lékař" namísto podrobnějšího vysvětlení. Pan doktor drmolí, není mu kolikrát rozumět, chrlí hodně slov, ale vás nenechá téměř nic říct, vyžaduje nejlépe jednoslovné odpovědi. K 17tiletému "dítěti" se chová, jak kdyby mu bylo 6. Silné kortikoidy předepisuje tzv. pro jistotu. Nejsem spokojený, rozhodně odcházíme.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Úžasný lékař, pečlivý, vše vysvětlí, ochotný, chodíme k němu roky. Člověk s velkým srdcem. Obdivuji jeho trpělivost.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Naprosto nesouhlasím s názory,že pan doktor je arogantní atd. ,je to odborník na svém místě.Před 21 lety se mi narodil syn ,který potřeboval péči na JIP a pan doktor už tehdy byl velký profík. Po letech jsem k němu začala chodit se synem , který má astma .Neznám lepšího lékaře.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

MUDr Chyba je lékař na svém místě, vždy vše řádně vysvětlí a poradí, chodíme k němu již delší dobu,a dětem se zlepšila alergie.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, snaží se nalé
zt příčiny problémů u pacienta. Díky němu jsem konečně přišla o potíže, které jiný alergolog řešit nedokázal. Je to skutečný odborník, který nechlácholí pacienty zbytečným tlacháním. Proto se možná může zdát poněkud přísnější.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Nedoporučuji. Pokud máte jinou možnost volby alergologa, udělejte to. Pan doktor je arogantní, jedná ve velkém spěchu a léčbu nevysvětlí.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

U pana doktora jsou synové v léčení už několik let. Pan doktor je pečlivý, dělal synům několik kontrolních testů, doplnil jim jídelníček a puberťáci poslouchají. Ví, jak na ně. Zdravotní stav se velice zlepšil. Děkuji.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Vyhledala jsem pana doktora na doporučení z fakultní nemocnice a nelituji ! Věnoval se nám, podrobně vyšetřil a provedl řadu dalších vyšetření. Předepsal nám nové léky, které fungují ( na rozdíl od těch, co jsme měli od lékaře z nemocnice). Za mě odborník na svém místě, kterého budu doporučovat všude.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Návštěva

s názory, které jsou uvedeny níže, že pan doktor je arogantní a předepisuje stále to samé nemohu souhlasit.
Po té, co mi zemřel v Pardubicích můj alergolog jsem se objednala na doporučení z FNHK k panu doktorovi a musím říci, že pan doktor mi změnil celou léčbu, která xx let před tím sice účinek měla, ale částečný a mé astmatické potíže vůbec nebyly pod kontrolou.Vyšetření bylo důkladné, i včetně všech otázek aspektů jak se člověk cítí. Za sebe mohu jen poděkovat pečlivé péči, protože se můj stav velmi zlepšil . Je to o tom opravdu dodržovat co lékař říká, bez toho je vše neefektivní. A i to, že když někam přijdete, vzít to s úsměvem, to co z nás vyzařuje se odráží i na našem okolí.

Chodil jsem do ordinace k paní doktorce která tam byla před MUDr. Chybou. Poté co přišel MUDr. Chyba odešel jsem jinam. Pan doktor je arogantní, nepříjemný a vůbec neposlouchá co mu pacient říká. Naprosto nedoporučuju !!!