Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
Poliklinika II Hradec Králové (mapa)

2.5

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Vyhledala jsem pana doktora na doporučení z fakultní nemocnice a nelituji ! Věnoval se nám, podrobně vyšetřil a provedl řadu dalších vyšetření. Předepsal nám nové léky, které fungují ( na rozdíl od těch, co jsme měli od lékaře z nemocnice). Za mě odborník na svém místě, kterého budu doporučovat všude.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Návštěva

Dobrý den,
s názory, které jsou uvedeny níže, že pan doktor je arogantní a předepisuje stále to samé nemohu souhlasit.
Po té, co mi zemřel v Pardubicích můj alergolog jsem se objednala na doporučení z FNHK k panu doktorovi a musím říci, že pan doktor mi změnil celou léčbu, která xx let před tím sice účinek měla, ale částečný a mé astmatické potíže vůbec nebyly pod kontrolou.Vyšetření bylo důkladné, i včetně všech otázek aspektů jak se člověk cítí. Za sebe mohu jen poděkovat pečlivé péči, protože se můj stav velmi zlepšil . Je to o tom opravdu dodržovat co lékař říká, bez toho je vše neefektivní. A i to, že když někam přijdete, vzít to s úsměvem, to co z nás vyzařuje se odráží i na našem okolí.

Chodil jsem do ordinace k paní doktorce která tam byla před MUDr. Chybou. Poté co přišel MUDr. Chyba odešel jsem jinam. Pan doktor je arogantní, nepříjemný a vůbec neposlouchá co mu pacient říká. Naprosto nedoporučuju !!!

Nedoporucuji. Velmi arogantni lekar, ktery je maximalne presvedcen o sve pravde. Predepisuje jen spiropent, aerius, zirtec a jine prima medikamenty. Kortikoidy jsou take velmi caste, u kterych tvrdi, ze jsou naprosto bezpecne. NEDOPORUCUJI, spise se mu vyhnete velkym obloukem

MUDr. Chyba, který nastoupil do ordinace po paní doktorce, jejíž jméno jsem bohužel kvůli schválení pravidel moderátorem nemohu napsat, je arogantní, sebestředný neprofesionál. Není mu rozumět, protože drmolí, snaží se, aby byl pacient co nejdříve z ordinace pryč. Děti už k němu také nechtějí. Nevysvětlí možnosti léčby, je nervózní a zesměšňuje, pokud se ho zeptáte na něco, čemu díky jeho "drmolení" nerozumíte. Hlavně, aby byl pacient co nejdříve "vypoklonkován" z ordinace. Nedoporučuji, my odcházíme....