Praktický lékař stomatolog
č.d. 100, Melč

Výborný zubař, rozumných názorů a profesních kvalit. Ano, nemaže med klientům kolem úst, taky ovšem za to nechce 1.000,- za návštěvu, jak se nezřídka ve městě stává. tonik

Chodím k Mudr.Bothovi celou dobu, po kterou je v Melči a nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Několikrát mi dokázal perfektně vyléčit zub a nikdy jsem s ním neměl problém. Z lékařského hlediska si myslím, je vynikající a nemám důvod ho nedoporučit. Bohužel pro něj, je až příliš upřímný a nebojí se lidem říkat do očí co si myslí, což někteří lidé (kteří opravdu chodí jen v akutních případech), nedokáží překousnout a pak na něj jen hází špínu. Lidi proboha, je to především prvotřídní a zkušený lékař a pokud jej budete navštěvovat pravidelně, tak jak máte, zjistíte, že je vynikající.

celá naše rodina k panu zubaři přstoupila a jsme nadmíru spokojení. Po 11 letech jsem přešla k zubaři jinému se strachem v očích co mě čeká. A jsme nadmíru spokojená. A lituji, že jsem k panu zubaři nepřestoupila již dříve. Chodim na pravidelné prohlídky a musim řict že je velmi šikovný. A podle mojich zkušeností mohu potvrdit, že si na něj stěžují pouze lidé, kteří nechodí na pravidelné prohlídky a chodí, až když je vážný problém. Lidé, kteří chodí na pravidelné vyšetření a kontroly, tak si pana zubaře pouze chválí a díky nim jsem také k němu přestoupila, protože u své Vítkovské lékařky jsem nebyla ani trochu spokojená.Dkáže být přísný, ale já stímhle zkušenost nemám a to k němu chodí i muj malý syn a vůbec se u něj nebojí, protože ví, že nemá čeho. Takže to umí i s dětmi.

JEDNOU JSEM U NEHO BYL A TAKE NAPOSLED! ZAPLOMBOVAL MI ZANET A BOLEST PACIENTA HO VUBEC NEZAJIMA,JE TO ŘEZNIK!!!!!!!!!!!