MUDr. Tomáš Blechta

Praktický lékař Více

Otinoves 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 224, Otinoves

Lidský, vstřícný, ochotný - deviza, kterou se někteří lékaři chlubit nemohou.Pan doktor je člověk na svém místě a je zřejmé, že pomáhat lidem s jejich zdravotními problémy ho neobtěžuje, pana doktore, děkujeme A.L.Kajlíkovi

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mudr.Blechta je nelepší lekar jakeho jsem kdy poznala. Kdyz jsem k nemu poprve v roce 2008 prisla tak sem nevedela co muzu ocekavat.Pán doktor me prekvapil svoji lidskosti,pristupem ,ochotou .Pro me a mého partnera to je nejlepší lékař jakeho jsme kdy poznali. Nikdy bych ho nemenila.My máme p Blechtu moc rádi.

Pan doktor je velmi sympatický a navíc odborník, nic nezanedbá, profesionální a přitom lidský přístup.

Pan doktor je profík, je to nejlepší praktik ke kterému jsem kdy chodila,ne jen že je dobrý v oboru ale je to i slušný a upřímný člověk.Mohu jen doporučit.

Velmy skvělí doktor.Okolo vánoc 2011 když jsem u něho byla poprvé tak mi moc a moc pomohl.Nemohla jsem se hýbat.Měla jsem zaseklí plotýnky.Mohu ho sklidek všem doporučit.Neměnila bych ho ani za nic.

velmi dobrý lékař u něho hned člověk ví na čem je a je vidět,že ordinuje pro lidi a ne pro peníze jak to často bývá,prostě jednička!

Naše zlato!!!

Vynikající lékař, diagnostik, charakterní člověk. Obětavy, laskavý, neznám lepšího.

velmi dobrý lékař,diagnostik,velmi příjemný a obětavý.

Skvělý lékař, s lidským přístupem, ohleduplný, ochotný s velmi vysokoou odborností. Má v péči celou moji rodinu. Neměnili bychom.