Ortodoncie
Palackého náměstí 22, Rosice

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Po okolí prý vyhlášená ortodontistka. Jediný důvod, který pro tohle tvrzení vidím je ten, že další nejbližší ortodoncie je v Bíteši. Paní doktorka je velice nepříjemná osoba, někdy má i nepříjemnou sestřičku, ale pak se aspoň hádá doktorka s ní a nenadává vám. Chodila jsem k paní doktorce skoro čtyři roky, aby mi stáhla mezery mezi zuby. Jediné kladné, co se jí podařilo, bylo to, že mi zmizela mezera mezi předními dvěma zuby. Co se týče nasazování odpadlých zámečků nebo kroužků... S tím se vůbec nezatěžovala, ke konci léčby u ní jsem nedostávala ani drátek. Výsledkem bylo to, že se mi některé zuby začaly dokonce otáčet kolem vlastní osy, toho si pro změnu ani nevšimla a hodlala mi rovnátka sundat ''když už mi bude osmnáct''. Nyní chodím půl roku na ortodoncii do Brna, mám rovnátka sundaná, se zuby jsem spokojená, akorát prý budu ještě několik let muset nosit drátek, aby mi ty zuby, co se začaly přetáčet, zůstaly tak, jak mají. Naprostá nespokojenost.