Tamara Röhrichová, gynekolog

Dukelských hrdinů 23, Praha 7
GYO

F
Umístění: GYO

S pani doktorkou jsem byla nadmiru spokojena. Duvodem navstevy byly synechie (slepeni posevniho vchodu) u ctyrlete dcery. Zakrok pani doktorka dceri vysvetlila. Nez jsem dosla ke "koze" bylo po zakroku. Dcera nevydala ani hlasku. Na kontrole za 14 dni vse bez problemu. Dcera se nebala znovu prijit. Sestricka moc prijemna.

Umístění: GYO

Přidávám se ke všem negativním komentářům. Nepříjemné sestry, neosobní přístup paní doktorky, vyšetření celkem bolestivé. Sice jsem s paní doktorkou zvladla jedno tehotenstvi, ale tech navstev v tehotenstvi bylo jen asi 5, pak uz jsem chodila na pravidelne prohlidky k Apolináři. Doted jsem nepochopila, za co jsem musela platit 3000,-, kdyz jsem otehotnela. Pry za ty pravidelne prohlidky, kterych bylo opravdu jen 5. Na pani doktorce je videt, ze penize jsou na prvnim miste. Jeji chladny pristup jen vypovida o tom, ze ji jeji prace ocividne opravdu nebavi, az obtezuje. Nejsem takova, ze bych se bala doktora, ale k ni jit je pro me nocni mura. Po nekolika letech si hledam novou gynekolozku. Nechapu, ze jsem to neudelala uz davno.

Dnes jsem byla poprvé v životě na gynekologii a právě u paní MUDr. Röhrichové. Když jsem se objednávala, nevěděla jsem, ke komu půjdu. Paní doktorka je ale i dětskou lékařkou a má zkušenosti s virginálními pacientkami, tak mě na recepci automaticky zapsali k ní. No, a pak jsem hned hledala informace a našla tuto stránku. Z negativních referencí jsem byla dost rozhozená, ale mamka mě uklidňovala, že na reference na internetu nemám dát. Přesto jsem se dnes dost bála, ale bylo to v naprosté pohodě. Paní doktorka na mě poznala, že se hodně bojím a snažila se můj strach zmírnit a vysvětlila mi, co bude dělat. Vyšetření bylo tedy nepříjemné, ale to asi pro každého, kdo je tam poprvé, ale fakt nebolelo, po vyšetření jsem jen dost dlouhou dobu cítila prst v zadnici a vaginoskop v panenské bláně. Měla jsem hodně veliký strach, ale dopadlo to všechno dobře. Za sebe mohu paní doktorku jen doporučit.

Paní doktorka je profesionál na svém místě - jsem ráda, že ji máme ♡ Díky ní nemám problém chodit na tak citlivá vyšetření, vždycky všechno podrobně vysvětlí, což nedělá každý lékař.

Poprvé mě k paní doktorce vzala máma, když jsem měna zájem moč. měchýře. Působila na mě velmi nepříjemně a vyšetření mě opravdu bolelo. Pokaždé, když jsem tam šla, měla jsem velký strach z té bolesti, co přijde.když jsem šla na patnáctiletou prohlídku, sestra si špatně zapsala, že už jsem měla pohlavní styk (já ho ale NEMĚLA). Paní doktorka mi poté provedla další bolestivé vyšetření. Následně jsem zlistila, že mi protrhla panenskou blánu! Už nikdy tam nevkročím!

K paní doktorce jsem chodila 10 let...a jak zde již bylo několikrát zmiňováno, dokud nebyl žádný problém šlo to...ale poté mi při jedné preventivní prohlídce našla nějaké viditelné změny na čípku o kterých mi pro jistotu při prohlídce ani neřekla..až když jsem volala na výsledky, nepříjemná sestra mi oznámila, že na kontrolu mám přijít po půl roce, jelikož paní dr. něco viděla na mém čípku... když jsem se tázala, proč mi paní doktorka neřekla nic na prohlídce, když to viděla, tak sestra začala být ještě nepříjemnější a řekla, že pokud na tom tak trvám, může mi dát paní dr., aby mi to vysvětlila...tak se stalo, ale moc sem se toho nedozvěděla... Tento přístup mě poměrně dost zklamal a rozhodla jsem se, že nebudu nic podceňovat a změnila jsem doktorku. Myslím, že jsem udělala dobře..

G

Je mou lékařkou již 9 let, opravdu si neumím představit, že by byla paní doktorka na někoho neurvalá. Moje zkušenost je pouze pozitivní, vše vždy vysvětlí. Po antibiotikách mne na laktobacily upozornila a následně i sestra v recepci.
Jediné co lze vytknout je opravdu otevření dveří do čekárny plné lidí a dotazy sester na problém, citlivějších osob se to může dotýkat.

U teto doktorky jsem byla kvuli akutnimu problemu poprve v 8 letech a chodila k ni do mych 11 let.
Pamatuji si na velkou bolest, kterou jsem po kazdem vysetreni mela. Bala jsem se pred kazdou prohlidkou.
Pote co jsme se odstehovali z Prahy jsem opet kvuli ak. problemu musela nastivit novou gynekolozku. Mela jsem velky strach, ale vysetreni novou gyn. bylo tak jemne a citlive, ze jsem o nem skoro vubec nevedela.
Nova pani dokotrka mi pak navic sdelila, ze mi ma drivejsi gynekolozka napsala uplne nesmyslnou diagnozu.
Verim, ze pani doktorka muze byt urcite dobra, ale za me bych ji rozhodne nedoporucovala.

Chodila sem k doktorce přes 10 let a musím říct, že se časem celkem změnila. Byla spíše nepříjemná,neusmála se. Když jsem po IVF otěhotněla, byla negativní, že to nemusí být v pořádku atd. To jsem nepotřebovala slyšet a po zkušenostech s repro. klinikou jsem se rozhodla ji ihned změnit. Mám pocit, že už ji ta práce nebaví. Také jsem si v čekárně vyslechla, jak se chovala k jiným pacientkám- když byl problém, byla dost necitlivá.

Paní doktorka není vysloveně špatná, ale zdá se mi, že neumí léčit jiným způsobem než ATB. Což se dá samozřejmě řešit, že člověk hodí recept do koše a léčí zjištěnou infekci méně agresivním způsobem (nebo také přejitím k jinému lékaři). Navíc neupozorňuje na potřebu po ATB brát lactobacily na obnovení mikroflóry (což mi osvětlil až MUDr. Havlín, který za paní doktorku v době dovolené "zaskakoval"), čímž mi způsobila několikrát další zdravotní potíže.

Dalším problémem, který jsem s ní měla, byla její laxnost k pacientům. Cca před 2 lety se mi objevila laktace z prsu, což jsem jí hned hlásila. Ona mě následně poslala na krevní testy, které mi zjistili zvýšený prolaktin. Paní doktorka řekla, že to nic není a mávla nad tím rukou. Laktace neustávala, a proto jsem se jí o tom opětovně zmínila cca po roce a čtvrt, při preventivní prohlídce. Paní doktorka mě opět poslala na krev a následně mi již napsala žádanku na endokrinologii, kde mi po krátkém vyšetření (krve a CT) našli adenom na hypofýze a začali ho ihned léčit. Také se velice podivovali, že mi paní doktorka, když poprvé zjistila zvýšený prolaktin, nevysadila antikoncepci. Následně jsem od paní doktorky odešla.