MUDr. Světluše Hubačová

Praktický lékař Více

Nikolčice 1 adresa

Praktická lékařka
č.d. 160, Nikolčice

Jako člověk hodná paní ale jako doktorka na dvě věci. Nikdy nebyla schopná říct diagnózu , nebo vůbec provést testy/snažit se zjistit co je špatně. Ale přesto trvá celá návštěva přes dvě hodiny. Ani nemluvě o administrativní stránce, kdy tvrdila, že se neschopenka ze systému ztratila přičemž na sociálce zjistili že ani žádnou nevystavila i když tvrdila že jo. Následná její reakce byla vyřešte si to sama já vám nemám jak pomoct.

Vždycky mi pomohla.Kdykoliv je poruce.Výborná lékařka

Perfektní paní doktorka, když mi bylo nejhůř tak neváhala a moc mi pomohla se vrátit zpět do života. Děkuji paní doktorko jste skvělá Váš pacient Jiří S.

Teď po revoluci zajímá dr.Hubačovou jen a jen výběr poplatků. Zavedla si vlastní systém, platí se i při předepisování léků, kdy pacient pouze stojí u dveří a čeká. To je rito, přesně podle jejího gusta, na tuto dobu evidentně čekala.Bože chraň nás takových lékařů!

Jako lékařka -katastrofa, neochotná, pomlouvá pacienty, kteří u ní byli předtím. Za totáče, kdy si člověk nesměl vybrat lékaře to bylo ještě horší, neschopenka nebyla za nemoc, ale za úplatek. Kdo nic nedal, byl simulant a jeho "polymorfní stesky"jak všemu říkala, ji nezajímaly. Fuj, ještě, že si dnes může člověk opravdového lékaře vybrat. Od ní si nenechejte vytáhnout ani třísku, pryč od takových rádoby doktorů!!!

Tak s timle nazorem muzu jen plne souhlasit.Takovych hodnych a ochotnych lidi je na svete malo a zvlast mezi doktory v jihomoravskem kraji...

Vystřídal jsem v životě asi 4-5 praktických lékařů (podotýkám, že už "mám nárok", neboť mi bude 40 let). S tak vynikajícícm přístupem jako u MUDr. Světluše Hubačové jsem se NIKDE zatím nesetkal. Vynikající diagnostik s úctyhodnou praxí, navíc po telefonické domluvě je ochotná ordinovat i večer v 19 hod. v druhé ordinaci u sebe doma. Má pochopení i pro méně majetné pacienty (například vám poradí, který lék je levnější, ale stejně účinný). Velmi mi pomohla i při jednání s pojišťovnou kvůli úrazu. Vždy hájí zájmy pacienta a jeho nároky (například proti jeho zaměstnavateli). Čím déle k ní chodím, tím více jsem spokojený - to se mi opravdu v životě nestalo... Je to nejenom vynikající doktor, ale i člověk.