Adresa

Vrchlického 59, Jihlava
Nemocnice Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo liposukce břicha

U paní doktorky Procházková jsem se cítila jako v bavlnce. Po příjezdu do ordinace se mi dostalo vysvětlení co mě čeká. Paní doktorka byla velice jemná a opravdu mě nic nebolelo, i když říkala, že břicho bývá často bolestivé.. Ale má asi zlaté ruce. Nemluvím o tom, že během tří hodin, co zákrok trval byla opravdu legrace a uteklo mi to jako voda. I paní sestřička byla úžasná a milá. Jsem dva dny po zákroku a bolesti jsou minimální a už teď to vypadá líp, než kdy jindy. Moc paní doktorce děkuji!


S
Ověřeny pacient

naprosto úžasný a profesionální přístup, mám za sebou dva zákroky - boky a vnitřní stehna, jak to půjde dám ještě břicho. Všem vřele doporučuji. Zákrok nebolí, paní doktorka pečlivě modeluje, takže výsledek je bez hrbolků. Po zákroku tak týden cítíte blest, protože ta místa jsou samá modřina, ale to je normální. opravdu vřele dporučuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorku Procházkovou mohu jen a jen doporučitmbyla jsem u ní párkrát na liposukci a mohu říct super,rodinná atmosfére,velmi moderně zařízená klinika,cítíte se jako doma,milá sestřička,opravdu dávám velkou jedničku,špičkový přístup k pacientovi!!!!


výborný přístup, dobrá pooperační péče


H

U paní doktorky jsem byla na liposukci. Pokud jde o přijetí a jednání tak hodnotím jako průměr, žádné nadšení. Samotný zákrok dosti bolestivý,ale říkala jsem si že pro krásu se musí umět něco vytrpět. To co jsem už ale vytrpět vlastně nemusela, bylo to, že paní doktorka do mě napustila tři litry velmi studeného roztoku,který snad vytáhla z ledničky. Na stole jsem se klepala, paní doktorka si myslela že to jsou nervy a tak mi dvakrát píchla něco na uklidnění, i když jsem jí říkala že jsem naprosto klidná. Výsledek: silné podchlazení organismu s následkem těžké angíny. Doporučuji pacientkám zkontrolovat teplotu roztoku. Paní doktorku nedoporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti