Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Paní doktorka byla velice milá. Byla jsem u ni na kontrolním sono prsou, kam chodím pravidelně na kontroly na MOU. Moc jsem si vážila toho,ze mi pani doktorka nejdříve prsa pohmatem vyšetřila a až poté přešla na vyšetření ultrazvukem. Za co jsem byla velice rada,bylo,ze celou dobu,kdy mě vysetrovala,se mnou komunikovala a povídala si se mnou. Na každou moji otázku mi poskytla odpověď a opravdu mi to vysvětlovala. Bylo vidět,ze to nejsou jen prázdné odpovědi,ale ze opravdu premyslela nad tím,jak mi to nejlépe vysvětlit a jak mi správně odpovědět. Byla jsem poslední pacient a pani doktorka už “protahovala službu”,ale to vůbec nevadí,ze jsem musela déle čekat. Myslím,ze to jen dokládá její pečlivost u vyšetření. Ty minuty,než lékař řekne,jestli se mu zdají prsa v pořádku anebo se mu něco nezdá,jsou kolikrát nekonečné a bývám úplně na nervy. Tohle ale dnes s pani doktorkou nebylo-děkuji za takové lékaře!