Ordinace klinického psychologa pro děti a dospělé
Tovární č. 14, Znojmo

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa pro děti a dospělé Jiný

Děkuji paní doktorce za vlídné přijetí, podporu při vyšetření, lidský přístup a pochopení v nelehké situaci.

Umístění: Ordinace klinického psychologa pro děti a dospělé Jiný

Tuto paní doktorku nikdy více! K těm co zvažují vyšetření u této doktorky,radím vyhněte se jí obloukem, jinak vám bude dělat problémy u dopravně psychologického vyšetření.Musím říct po pravdě ,že jsem se za celý život s takovou arogantní doktorkou nesetkal.Výsledek neodpovídal vyšetření.

Umístění: Ordinace klinického psychologa pro děti a dospělé závislost na alkoholu

Paní doktorka je k pacientům přívětivá a laskavá, vždy má dobrou náladu. Psycholog, který už je v důchodu, se jí nemohl vůbec rovnat. Pozvedla úroveň psychologie ve Znojmě. Jsem za paní doktorku rád, protože mě pomohla zbavit se alkoholické závislosti.

Paní doktorka je velmi vstřícná a moc mi pomohla ve všem, v čem jsem pomoci chtěl. Ať už to byly problémy doma, či v práci.

Paní doktorka je k nezaplacení!!!!! Otevřela mi oči a díky jí jsem dnes v nové práci a s čistou hlavou.To co jsem chtěla udělat kdysi,dnes bych už nikdy neudělala.Štěstí,že mi byla doporučena!!!

mojí dceři p.doktorka pomohla,jsem s ní velice spokojená

Hlásil jsem paní doktorce že žiju v psychickem teroru, ale ona s tím nic neudělala. Až jsem se stoho zhroutil. Nikdy jsem k ní neměl chodit.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dorý den, mám dceru která se mi poslední dobou mění hodně před očima. Je velmi náladová, unavená, zhoršila se ji pleť kvůli které moc nikam nechodí. Je hodně do sebe uzavřená a s nikým moc nekomunikuje. Skoro vůbec nejí, protože nemá na nic chuť a když si něco malého nachystá, tak jde vidět, že jí je poté zle. V noci nemůže spát i když je velmi unavená, tak se často potuluje po domě a je z toho nervozní, třese se a moc nevnímá. Už když byla na základní škole, tak jsem sní chodila po vyšetřeních skrze břicho, protože ji stále bolel žaludek, měla křeče a trpěla bolestí hlavy. Ale nikdy nic nezjístili, a ona už pak odmítala kamkoliv jít a cokoliv semnou řešit. Tak se teď obávám, že je to třeba všechno stresového původu, nikdy se nesvěřovala a vše potlačovala v sobě a pokaždé mi řekla, že je vše v pořádku a že se nemusím bát, i když to tak většinou nevypadalo. Když byla malá, tak jsme se s jejím otcem rozvedli a od té doby to nebylo pro ní moc jednoduché, byla na něm hodně upjatá. Myslela jsem si, že to zvládá, ale teď se obávám opaku, že za ty léta se stím vším nesrovnala a teď to všechno na ní doléhá a já nevím jak jí pomoct

Dobrý den, bylo by vhodné kontaktovat odborníka z klinické psychologie a provést psycholog. vyšetření a dle toho lze vyloučit psychogenní podíl na potížích či jiné duševní onemocnění / deprese apod. / , v případě patognomického nálezu Vám sdělí psycholog další postupy / ind. psychotetrapie, konzultace na PA apod. /. S pozdravem Dr. H

PhDr. Štěpánka Havlíková

Dobrý den. Mám vnuka 17 roků, který se potýká, dle mého soudu, s psychickými potížemi. Sám si naordinoval antidepresiva střední síly. Je studentem 2. ročníku Gymnazia a jelikož se s ním rozchází dívka je před zhroucením. Je třeba navštívit psychologa či psychiatra? Děkuji

Dobrý večer, omlouvám čerpala jsem dovolenou, vnuk by měl navštívit psychologa, aby s nim jeho stav rozebral a pomohl mu najít řešení a překonat kritické období popr. psychoterapii
a nenasazovat sám medikaci a rozhodne konzultovat s psychiatrem s pozdravem Dr.Havlikova

PhDr. Štěpánka Havlíková