Odborný lékař chirurgie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

K tomuto lékaři už nikdy nepůjdu !!! Chování bylo naprosto příšerné ! Nechápu, jak si jako lékař může dovolit říct pacientovi ,ze je zmalovany jako obraz ! A také pomlouvat další pacienty ,pred dalším člověkem! Etický kodex mu ,ani jeho sestřičce asi vůbec nic neříká! Jsem znechucena. Sestřička se posmívá, když vás něco bolí, že Vám to asi bude muset pofoukat!? To je chování na úrovni? Už nikdy více! Nechovali se špatně pouze ke mě,ale i k pacientům přede mnou. V čekárně se mě jedna paní ptala,co šla hned po mě,co jsem panu doktorovi udělala, že se ke mě choval tak hnusně.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Na pana doktora nemohu říct moc pozitivního. Arogantní a jeho uštěpačné poznámky dodnes nechápu. Tento člověk by měl z tohoto oboru odejít a vrátit diplom. Měla jsem vyvrknutý kotník, modřinu až pod koleno a noha mi otekla. Při kontrolách byl arogantní a vše chtěl mít rychle za sebou. Lituji, že jsem se nechala léčit touto osobou. Z nemocnice ho ze všeobecně známého důvodu nechali ordinovat v Lékařském domě v Šumperku a myslím, že ani tady nevykonává své poslání dobře. Pro sprostá slova nejde daleko a chování k jiným, zejména starším pacientům, je nehorázné. Noha mě bolí i po roce a budu muset znovu na kontrolu. Rozhodně ne k tomuto lékaři. Nedoporučuji a mrzí mě, že v Šumperku tak moc klesla úroveň léčby a přístupu k pacientům

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Ještě teď se vzpamatovávám z toho, co se stalo po 2 hod čekání na kontrolu , po diagnoze zánětu šlach v oblasti kotníku ,zjištěné před 14 dny v nemocnici. Pan doktor mě osočil, že jsem si vše vymyslela, že jsem nic neměla. V průběhu léčby jsem měla bolesti,otok a na nohu jsem nemohla stoupnout.Jeho chování po celou dobu bylo arogantní, bez lékařské etiky a slušného postoje k člověku. :(

Ž

Velmi úžasný doktor.Měla jsem tu čest sním být u operací.Myslím si,že ví co dělá a za tím si také stojí.Na pacienty ma trochu jiny pohled,ale on ma léčit a ne delat praci sestry.Velmi vám ho doporučuji

Je to skvělý lékař...