Praktický lékař gynekolog
Poštovní 174, Tanvald

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nejlepší gynekolog, kterého jsem měla!!
Velmi vstřícný a klasické vyšetření, kterého se tak vždycky obávám, nebylo příliš bolestivé. Nemůžu si pomoc, ale zdá se mi, že muži gynekologové jsou jemnější než ženy:D
A navíc- v dnešní době zázrak- nevnucuje antikoncepci, hned co vejdete do ordinace;)

Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

Jsem s ním strašně moc spokojená :) Pořád se ptá jestli něco nepotřebuji atd. Jsem ráda, že k němu chodím a neměnila bych .

W

Dobrý den, pan doktor je snad anděl mezi gynekology. Chodím k němu už 11 let a nepřestanu, ikdyž už bydlím jinde. Přístup pana doktora, ochota, slušnost, dobrota, pečlivé vyšetření, lidský přístup...to se jinde nevidí. děkuju

Pan doktor je velmi dobrý jsem s ním naprosto spokojená. Přestěhovala jsem se z Tanvaldu do Liberce ale i přes to k němu dojíždím do Tanvaldu. Je naprosto profesionální ! Palec nahoru

Naprosto úžasný doktor,dvě operace obě provedené profesionálně a s vstřícným a lidským přístupem.Za vše mooooc děkuji.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Byl to můj první gynekolog a bohužel ho kvůli stěhování musím změnit. Vždy mi poradil, poskytl mi své telefonní číslo, takže nemusím jednat se sestrou. V klidu naslouchá, snaží se vše vysvětlit. Je možná trochu zdrženlivější, ale při jeho povolání bych asi nežádala žádnou větší vstřícnost, lehko by se to mohlo stát nepříjemným obtěžováním.
Ochota, trpělivost, lidský přístup, opravdu nemám si na co stěžovat.

Velmi příjemné chování .Dokonce lístkem připomene i blížící se termín preventivní prohlídky,což velmi oceňuji!

Dobry den,
nesouhlasim s tim ze pan Gazda je lhostejny a studeny. Mela jsem 3 doktorky a zadna nebyla tak dobra jak pan Gazda. Mela jsem operace, kterou delal pan Gazda. Stavil se za mnou vecer pred operaci a vse vysvetlil a byl velice mily. Rano pred operaci taky za mnou prisel a po operaci hned jak jsem se probudila stal pri mne. Je to skvely clovek a urcite nesouhlasim s tim co pisete a lzete. Klobouk dolu pane doktore. A dekuji za vsechno. I.W

Pana doktora jsem měla teď u porodu v jilemnické porodnici a byl velice příjemný ... Takže mu patří naše velké díky :-)