Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Stomatologická ordinace MU Brno
Žerotínovo náměstí 9, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Je vidět, že tady jsou velmi staré recenze. Po velmi bolestivých a finančně náročných zkušenostech u p. Kratochvílové všem doporučuji raději mladého stomatologa. V ordinaci jsem slyšela odcházející pacientku, která potvrdila můj názor, že je lepší p.doktorka - mladá, která ji zastupovala v době dovolené a v této ordinaci pracovala. Už také odešla. I sestra je poněkud za zenitem a ještě chodí na noční služby na pohotovost, takže jsem někdy měla strach, že usnula vestoje. Tato sestra mně sdělila, že se s p.doktorkou nebavím, to snad ona se má se mnou bavit a navrhovat řešení stran mého chrupu. Přišla jsem od ní vždycky celá od krve a osprchovaná, ještě že bylo léto a teplo a když jsem do ordinace vešla, strachem jsem měla úplně stažené hrdlo. Když jsem čekala dlouhé hodiny v čekárně, chodili k ní jen důchodci, Takže pozor noví pacienti, je tam nová chalupa, tak to bude asi poněkud náročnější.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vždy milá, usměvavá a vstřícná jediná zubařka které se nebojím :)

L

Nejlepší odborník:-), vždy milá a usměvavá


je to tak.


k paní doktorce chodim dlouho ale nejak se posledni dobou pokazila


E

K paní doktorce Kratochvílové se vždycky těším - co víc mám říct:)


F

S paní doktorkou jsem velice spokojena, chodím k ní již přes 20 let. Je pečlivá, příjemná a kdykoliv ochotná pomoci.


Paní doktorka je supr,nové metody co jsme ještě za komárů neznali už měla v malíku.Nyní špičkové pracoviště,rtg po ruce.léčba fajn.Já když u ní sedím na křesle směju se při čištění. no není to skvělé?...zubit se u uzubaře.?


V

pani doktorka me prevzala do pece od nejmenovane p.zubarky,muzu vam rict,ze jsem nikdy nevidela vetsi profesionalitu,pristup a peclivost.dekuji za sebe i manzela.


Již 16 let se stará o můj chrup. Vždy s profesionálním přístupem k pacientovi. Stále příjemná a vstřícná. Řadu let ji s důvěrou navštěvuje celá rodina. Spokojeni jsou i další známí, kterým jsem ji doporučila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu