MUDr. Stanislava Tomášová

Pediatr Více

1 adresa

Soukromá praktická lékařka pro děti

Horsi doktorku jsem jeste nezazil. Byli jsme u ni chvili a po te se radeji prehlasili do Obran ze strachu, ze by bud spatne diagnostikovla problem a nebo spatne lecila. Co se tyka ockovani netusi ze vubec existuji nejake lepsi a setrnejsi vakciny a nerespektovala nasi domluvu a male pichla jinou injekci nez jsem zadal. Ordinuje zasadne od stolu - tzn. vsechno za ni dela sestra. A rozhodne nezapomenu vetu: "To je VIROZA dam Vam na to ANTIBIOTIKA" - zrejme nestudovala medicinu. O tom ze byla vecne napita ani nemluve.

Jako reakci na prechozi nazor. Mame na mysli, treba to, ze nase dite poradne ani nevidela a v podstate ho lecila doslova od stolu. To co dela pani "doktorka", bych mohl z fleku delat ja. Dokonce ztratila kartu. Mimochodem karty si bere domu, podle toho co nam rekla a to by doktor delat nemel, pokud nejde na osobni navstevu. Navic z ni byl citit alkohol, na to nam odpovedela, ze ji boli zub. Jenomze zub ji takto uz boli asi 5 pet let, myslim, ze by si mohla najit cas zajit k zubari. Az Vam u Vaseho ditete neco prehledne, jsem zvedav jak ji budete obhajovat. Jedine co poradne umi je chvalit jak Vam to dnes sluzi apod. Bohuzel do Bilovic neni nikdo, kdo by tam sel misto ni, takze se tam porad drzi.

Nevím, co mají předešlí pisatelé na mysli. Mám postiženou dceru, je nevidomá a je autista. Paní doktroka je úplně normální doktor. Dokonce někteří lékaři neumějí jednat s dětmi postiženými autismem. S Karolínkou jedná v klidu a nemám s ní problém. Možná se nelíbí některým lidem, že necpe hned dětem antibiotika. Já také zastávám názor, že nemusí na všechno být používány léky nejtěžšího kalibru. Mně paní doktorka vyhovuje a přeze všechny řeči k ní ráda chodím.

Na všechno dává Penicilin. Velmi výhpdné chodit k paní doktorce