Stanislava Studená, zubař

Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Názory

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Skvělá paní doktorka. Dojíždíme za ní až z Jihlavy a v žádném případě bych neměnila. Vždy citlivě pomůže, poradí a hlavně nenecháte u ní celou výplatu. Kéž by takových bylo více

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Skvela zubarka. Rozhodne vi, co dela. Jsem u ni krátce, ale nemuzu si stěžovat. Citliva, vsechno vysvetli, vzdy odpovi na jakýkoli dotaz. Kdyz ji reknu, ze se bojim, uklidni me a bojí se se mnou. Fakt opravdu skvela, mohu jen doporucit!!

Super zubařka,nedej Bože,aby odešla do důchodu!!To nevím kam pak půjdu.Přešla jsem k ní od Dr.Loudy u kterého jsem nechala tisíce,aby si zaplatil vybavení nové ordinace...a doteď mi p.doktorka spravuje to co on mi vyved...např.udělal mi korunku na zub,pod kterým mám zánět!
Jenom paní doktorku vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!DÍKY

Velmi citlivá zubařka,pečlivá a besbolestná.Stále v dobré náladě,také mohu jen doporučit.

Perfektní zubajda - dojíždím k ní ze vzdálenosti 30 km a k jinému zubaři bych nešel. Citlivá, spolehlivá, chápavá a odborník na svém místě. Plně doporučuji.

velmi dobrá zubařka.Ohromnej a citlivej přístup k lidem .K ní jediný du beze strachu.

Je super a trháni zubu je u ní sranda a dokonce vám ten zub i da :)))

Sova.
Je to nejlepší zubařka jakou jsem kdy poznala. Chápající, citlivá a pomůže vždycky.
Nedám na ni dopustit a vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná, velmi citlivá k lidem. Jsem s její péčí moc spokojená, vždy mi pomohla a doporučuji všem. S tak lidským přístupem jsem se ještě nikdy u jiného lékaře nesetkala.

Je to vynikajici zubni lekařka ,nikdy neodmitne pomoc i pacientovi ktery neni v jeji evidenci.Vřele doporučuji.