MUDr. Stanislav Mičaník

Zubař Více

Fryčovice 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 87, Fryčovice

Svkvělý zubař a především člověk! Poté, co jsem ze strachu nebyla u zubaře šest let (díky mé "skvělé" zubařce, k níž jsem musela chodit v dětství), jsem na doporučení známých navštívila tohoto zubaře a nestačila se divit jeho příjemnému a především lidskému přístupu. I když jsem u něj nebyla registrovaná, prohlédnul mě, a konstatoval, že pokud se budu o zuby starat jako dosud, k žádnému zubaři nemusím klidně dalších šest let:-) prostě je to profík s pochopením:-)

Můj chrup nestál ani za zlámanou grešli, protože jsem se velice bála zubních lékařů. Je to již pěkná řádka let mi byl pan doktor doporučen. A podívejte se teď v pokročilém věku mám zoubky, že mi je může závidět o hodně mladší, a to díky panu doktorovi. Stále se bojím, ale každého půl roku se objednám a do toho zubařského křesla usedám, protože vím, že s usměvem jsem přivítána i když mi slzy tekou proudama.Proto přeji panu doktorovy pevného zdraví a pevné nervy s ubečenou pacientkou.

jednom mě ani neošetřil tak sem musel na pohotovost to sme s jedne dědiny

Zodpovědný lékař, člověk, spolehlivý kamarád!
Popřejme si pevné zdraví!

Co je vrcholem zubního umění.

Měl jsem zub. Už jich, tak jak to v mém všku chodí, nemám moc.
Je tedy mou poviností vůči prozřetelnosti, se o to, co zůstává, opečovávat.
Cítil jsem, že můj zub NĚJAK trpí. Nebolel, ale nebylo mu fajn.
Pan doktor svého času poznamenal, že by mému zubu bylo dobře v korunce.
Měl jsem to na paměti a jednoho dne, když už zubu opravdu moc dobře nebylo,
přihlásil jsem se.
Když byl zub obroušen, byl samozřejmě ještě choulostivější.
VRCHOLEM ZUBNÍHO UMĚNÍ VŠAK JE,
že jen co jsem dostal vyrobenou a nasazenou korunku,
ani jazyk,
ani nervy,
prostě žádná část mého těla neví, že by byla nějaká změna,
PROTI TOMU JAK BYL MŮJ ZUB ZA MLADA.
tak to je,

VRCHOL ZUBNÍHO UMĚNÍ, tedy jak lékaře, tak laboratoře.

MUDr Mičaník Stanislav je zubní lékař a jsem jeho pacientkou mnoho let.Je to velmi erudovaný, citlivý alaskavý pan doktor. Je to doslova radost sisednout do jeho zubářského křesla. Člověk jen pohledem na jeholaskavoutvář ztrácí úplně strach z toho co se bude dít. Vždy citlivě atéměř bezbolestně byl provden zákrok. Těším se na další návštěvu u něj.