Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Víta Nejedlého 1233, Mnichovo Hradiště
Oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B

Spoléhala jsem na to,že pan doktor Melichar je odborník.Rok jsem se u něho léčila prý se zánětem sítnice.Když jem měla za okem bolesti a oko mi začalo vylézat,tak mě konečně poslal na vyšetření do Prahy.Za okem jsem měla nádor!!!!Díky péči a léčbě doktora Melichara jsem dnes poloslepá.Z vlastní zkušenosti si dovolím NEDOPORUČIT.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

vše co je zde napsáno je asi pravda. O to větší překvapení, když doktor byl vstřícný, se zájmem o problém, komunikativní, až laskavý. No, zážitek!!!!!!! Nikdy nebylo pochyb, že je dobrý doktor, jen ten přístup. Takže, pan doktor umí být také příjemný a vlídný!! A i kdyby právě nebyl, je v okolí někdo tak dobrý odborník? Neznám. A neměním! A doporučuji!

udělal mi všechna vyšetření

Je pravda, že komunikativní není. Ale jinak jsem spokojená a chodím k němu už skoro 18 let a jeho odbornosti věřím. Při mé poslední návštěvě v říjnu tohoto roku na mě byl naopak velmi příjemný.

Ověřeny pacient

Nekomunikuje, 8 let jsem k nemu chodila a pokazde mi rekl vse v poradku, i kdyz spatne vidim, presla jsem jinam kde mi rekli ze me nemine operace oci (doktorka mi rekla, ze je to uz nekolikaleta zalezitost, ze to mel poznat), jinak bych za nejakou dobu uz nemusela videt, lekar co nepozna zakal v ocich neni lekar, sedi tam jak pecka a bere za lidi prachy:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nepříjemný, arogantní, namešlený, atd. Myslím, že by se měl přihlásit do kurzu slušného chování. I malé dítě totiž dokáže odpovědět na pozdrav.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

nepříjemný, nekomunikativní, nepříjemný zápach z úst, měla jsem pocit, že obtěžuji. Nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Podepisuji vše, co již napsali ostatní. Na pozdrav jakkoli hlasitý, neodpovídá, povely jsou krátké, přesné, ani slovo navíc. Kdyby zde byl někdo jiný, měl by jistě odliv pacientů i když je medicinsky na výši.

J

Při vstupu do ordinace jsem si dával schválně pozor zda mi odpoví na pozdrav. Neodpověděl. I v autoservisu se mnou jednají lépe. Tady nejsem zákazník, jen pacient.

E

Odbornost 100%, ale ten přístup k pacientovi?!Někdy by neškodilo říci:"Dobrý den" a "Nashledanou".

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti