Oční ambulance
Víta Nejedlého 1233, Mnichovo Hradiště

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Spoléhala jsem na to,že pan doktor Melichar je odborník.Rok jsem se u něho léčila prý se zánětem sítnice.Když jem měla za okem bolesti a oko mi začalo vylézat,tak mě konečně poslal na vyšetření do Prahy.Za okem jsem měla nádor!!!!Díky péči a léčbě doktora Melichara jsem dnes poloslepá.Z vlastní zkušenosti si dovolím NEDOPORUČIT.

vše co je zde napsáno je asi pravda. O to větší překvapení, když doktor byl vstřícný, se zájmem o problém, komunikativní, až laskavý. No, zážitek!!!!!!! Nikdy nebylo pochyb, že je dobrý doktor, jen ten přístup. Takže, pan doktor umí být také příjemný a vlídný!! A i kdyby právě nebyl, je v okolí někdo tak dobrý odborník? Neznám. A neměním! A doporučuji!

udělal mi všechna vyšetření

Je pravda, že komunikativní není. Ale jinak jsem spokojená a chodím k němu už skoro 18 let a jeho odbornosti věřím. Při mé poslední návštěvě v říjnu tohoto roku na mě byl naopak velmi příjemný.

Nekomunikuje, 8 let jsem k nemu chodila a pokazde mi rekl vse v poradku, i kdyz spatne vidim, presla jsem jinam kde mi rekli ze me nemine operace oci (doktorka mi rekla, ze je to uz nekolikaleta zalezitost, ze to mel poznat), jinak bych za nejakou dobu uz nemusela videt, lekar co nepozna zakal v ocich neni lekar, sedi tam jak pecka a bere za lidi prachy:-(

Nepříjemný, arogantní, namešlený, atd. Myslím, že by se měl přihlásit do kurzu slušného chování. I malé dítě totiž dokáže odpovědět na pozdrav.

nepříjemný, nekomunikativní, nepříjemný zápach z úst, měla jsem pocit, že obtěžuji. Nikdy více.

Podepisuji vše, co již napsali ostatní. Na pozdrav jakkoli hlasitý, neodpovídá, povely jsou krátké, přesné, ani slovo navíc. Kdyby zde byl někdo jiný, měl by jistě odliv pacientů i když je medicinsky na výši.

Při vstupu do ordinace jsem si dával schválně pozor zda mi odpoví na pozdrav. Neodpověděl. I v autoservisu se mnou jednají lépe. Tady nejsem zákazník, jen pacient.

Odbornost 100%, ale ten přístup k pacientovi?!Někdy by neškodilo říci:"Dobrý den" a "Nashledanou".