Adresa

Oční ordinace
Benešova 46, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Oční ordinace Dcera šilhala

Pan doktor je opravdu výborný , vše krásně vysvětlil než začal s vyšetřením. Paní sestřička byla velmi milá a moc dobře to umí s dětmi. DOPORUČUJI :)

V
Ověřený profil

Chodím k panu dokrotovi už roky já i mé dcery. Je naprosto skvělý. U mé dcery rozpoznal oční vadu hned při první návtěvě. Naše předešlá oční lékařka svou chybnou diagnózou hodnotila jako "nic to není". Nakonec bylo. Takže pana doktora jen chválit a děkovat mu!! Navíc je i lidsky velmi lidský. :-)

K
Ověřený profil

Jsem velice spokojena s péčí pana doktora. Je starostlivý, ochotný a vyzařuje z něj aktivní zájem a ochota. Navíc vše je bez čekání. Opravdu je to člověk na správném místě.

T
Ověřený profil

Chtěla bych pana Doktora hodnotit velmi kladně.Jsem velmi spokojená s jeho milým profesionálním přístupem. Vždy jdeme na řadu v přesný čas objednání, a to je velmi prima. Hlavní ale je,že lehkou oční vadu mého syna, vždy velmi pečlivě vyšetří.Cítím z jeho přístupu, že mu na zravotním stavu mého syna záleží a nechce nic podcenit. Po každém vyšetření mi velmi srozumitelně a jasně vysvětlí jaký je stav zraku, co se od minulé návštěvy změnilo či nezměnilo. Co bychom měli a mohli dělat pro zlepšení. Kdy je vhodné nosit brýle a kdy naopak je sundat...Už při první návštěvě ,asi před dvěma roky,naznačil kdy by mohlo dojít u syna ke zlepšení a skuteně v ten čas i k tomu zlepšení došlo. Syn už nepotřebuje brýle a to je bezvadné:-) Za měsíc jdeme na kontrolu a upřímně se tam těším. A svou novorozenou dceru, v případě potřeby a problému s očima,ráda vezmu k tomuto Lékaři na vyšetření.S pozdravem

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti