Oční ordinace
Benešova 46, Jihlava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Dcera šilhala

Pan doktor je opravdu výborný , vše krásně vysvětlil než začal s vyšetřením. Paní sestřička byla velmi milá a moc dobře to umí s dětmi. DOPORUČUJI :)

Chodím k panu dokrotovi už roky já i mé dcery. Je naprosto skvělý. U mé dcery rozpoznal oční vadu hned při první návtěvě. Naše předešlá oční lékařka svou chybnou diagnózou hodnotila jako "nic to není". Nakonec bylo. Takže pana doktora jen chválit a děkovat mu!! Navíc je i lidsky velmi lidský. :-)

Jsem velice spokojena s péčí pana doktora. Je starostlivý, ochotný a vyzařuje z něj aktivní zájem a ochota. Navíc vše je bez čekání. Opravdu je to člověk na správném místě.

Chtěla bych pana Doktora hodnotit velmi kladně.Jsem velmi spokojená s jeho milým profesionálním přístupem. Vždy jdeme na řadu v přesný čas objednání, a to je velmi prima. Hlavní ale je,že lehkou oční vadu mého syna, vždy velmi pečlivě vyšetří.Cítím z jeho přístupu, že mu na zravotním stavu mého syna záleží a nechce nic podcenit. Po každém vyšetření mi velmi srozumitelně a jasně vysvětlí jaký je stav zraku, co se od minulé návštěvy změnilo či nezměnilo. Co bychom měli a mohli dělat pro zlepšení. Kdy je vhodné nosit brýle a kdy naopak je sundat...Už při první návštěvě ,asi před dvěma roky,naznačil kdy by mohlo dojít u syna ke zlepšení a skuteně v ten čas i k tomu zlepšení došlo. Syn už nepotřebuje brýle a to je bezvadné:-) Za měsíc jdeme na kontrolu a upřímně se tam těším. A svou novorozenou dceru, v případě potřeby a problému s očima,ráda vezmu k tomuto Lékaři na vyšetření.S pozdravem