MUDr.

Soňa Hronová

Kontaktní informace

• B

Paní doktorka a sestřička jsou velice milé, děti si je oblíbí, tudíž přestanou mít strach a umí i dobře poradit. Dnes je těžké najít takovéto doktory. :-)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petr Hora
    Petr Hora
    nám. generála Píky 27, Plzeň

Jana Hanzlíková
    Jana Hanzlíková
    Alergolog, Imunolog
    Alej Svobody 80, Plzeň
    V dnešní době skoro ojedinělá lékařka. Pacientovi se věnuje, problémy nezlehčuje a tak dlouho zkoumá problém, dokud… Více

Helena Honomichlová
    Helena Honomichlová
    Imunolog, Alergolog
    Lochotínská 18, Plzeň
    Nemohla jsem ani uvěřit, že v dnešní době existují stále takoví lékaři, kteří jsou vážně milí a baví se s Vámi… Více

Jaroslava  Krčálová
    Jaroslava Krčálová
    Čechova 2641/44, Plzeň

Ivana Malkusova
    Ivana Malkusova
    Alej Svobody 80, Plzeň
    Super lékařka, vždy mě přivítá úsměvem, vše podrobně vysvětlí. Je velmi vstřicná. V ordinaci jsem nikdy neměla… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B

• připojuji se k předchozím příspěvkům. Paní dr.je šikovná,lidská. Mám bohužel tři děti s alergií.Všichni navštěvovali tuto ordinaci. Nebáli se, naopak se za paní dr. těšili a s usměvem odcházeli. Nevyvyšuje se ani nad rodiči. Tak jak je to dost častý jev od jiných lékařů. Doporučuji. Chválím i hodnou sestřičku!

• Na paní doktorku Hronovou nedám dopustit. Zjistila u mé dcery chronický zánět štítné žlázy, i když se dcera u paní doktorky léčila na chladovou alergii. Paní doktorka Hronová jí i zajistila léčbu u odborného lékaře. Nebýt paní doktorky, tak možná do dnes nevíme, že dcera má nemocnou štítnou žlázu.
      Moc a moc paní doktorce děkuji.
      Ivana Houšková

• Velmi dobrá paní doktorka. Ona i sestřička jsou profíci. Velmi laskavý přístup k dětem. Chodíme tam již 3 roky a neměnila bych.

• T

Nejlepší lékařka, kterou znám. Chodíme k ní, já i má sestra, už od dětství a za těch mých 17 let návštěv jsme neměli nikdy žádný problém. Paní doktorka je milá, vždy příjemně naladěná a profesionální ! Pokud bude ještě pracovat, až budu mít děti, určitě bych chtěl, kdyby bylo potřeba alergologa, aby to byla ona ! DOPORUČUJI VŠEM !!!

• K

laskavý přístup, pečlivost, neúnavné hledání optimální terapie nejen v oblasti farmak, ale i rehabilitace, přírodního léčitelství a potravinových doplňků. Doporučuji všem.

• Perfektní doktorka, která se snaží pomoci a najít nejlepší řešení pro všechny strany... Jen doporučuji je výborná

• N

Paní doktorka je nejlepší!!!!

• Š

perfektní

• Pečlivost při vyšetřeních, důkladnost, přístup k dětem i k rodičům, jenom chvála.