Soňa Hlavová, urolog Lanškroun

MUDr. Soňa Hlavová

Urolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čechova 43, Lanškroun
Sam.ord. lékaře spec. - urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Nedoporučuji, jak tu někdo již uvedl, nabízí pouze drahé doplňky, ale při vyšetření si klidně kopíruje nějaké svoje(nelékařské) materiály, chaos v čekárně i v ordinaci, jednou mi předepsala antibiotika, na kt.jsem alergická, přišel na to až lékárník.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


No já jsem zmatená. Paní doktorka mi byla doporučena jako velmi dobrá specialistka...Ale jak už jste napsali, místo toho, aby se soustředila na problém, se kterým jsem k ní byla poslána, tak se věnovala tomu, že bych měla více cvičit, protože nemám žádně svaly a budu mít problémy se zády?!?!? Takže jsem tam pak musela jet dvakrát, protože pak paní doktorce došlo, že měla taky vyšetřit ještě jiné věci...Což pak bylo dobře diagnostikováno, ovšem názor na ní mám tak 50 na 50...


Chaoz v čekárně díky neprofesionálnímu počinu sester. Lidi jsou z nich zmatení a kroutí hlavami, nad tím, jak to mohou takto dělat. Lékařka najde i to, co v člověku ani není a doporučí léčbu drahými potravními doplňky např. aloe, wobenzym, apod. Bohužel to Vás nevyléčí. Je pravda, že Vám to ani neublíží pokud nejste alergik. Takže se seberete a odejdete jinam, pokud se chcete vyléčit a nezůstat chronicky nemocný z léčení u kterého nevidíte lepší konec, než ten, že se dostanete do chronického stavu. Např. do FN Hradec Králové, kde Vám rychle a odborně pomohou. Vyšetří Vás nejmodernějšími přístroji a řeknou,že diagnozu, kterou Vám určila minulá lékařka je milná. Navíc je vše s úsměvem od sester, ale i od lékařů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

příjemná lékařka


P

Velmi příjemná paní doktorka,milé jednání,vysvětlí,poradí,jsem u ní velmi spokojená...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti