Individuální terapie • 500 Kč

Párová terapie • 800 Kč

Skupinová terapie • 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

500 Kč

800 Kč

600 Kč

Profesní CV:
- pětiletý sebezkušenostní výcvik ve skupinové psychoanalytické psychoterapii
- dvouletý výcvik v rodinné terapii
...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Terapie jako cesta Individuální terapie

Absolvovala jsem zde již mnoho individuálních setkání i skupinových ženských seminářů a jsem s prací Soni velmi spokojená. Je velmi milá a má pochopení. Ke každému přistupuje individuálně a někdy mi přijde, že má šestý smysl, kdy opravdu dokáže najít "jádro pudla" a s porozuměním dané situaci jít i k jejímu řešení. Když je potřeba, umí říct citlivě i věci, které nejsou příjemné, ale jsou důležité pro řešení daného problému. Používá mnoho rozličných technik, které terapeutickou péči zpestřují a zároveň často mohou pomoci utříbit si myšlenky a najít v sobě odpovědi. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Terapie jako cesta Individuální terapie

Soňa mi pomohla dostat se ze dna na úroveň, kde si umím vážit sama sebe, věřím si a znám své hodnoty. Ukázala mi, kde mám své slabiny, na kterých mi pomohla zapracovat. Také mi zároveň ukázala, co jsou mé silné stránky. Nyní je ze mě sebevědomí člověk, který se nebojí jít do rizika a stát si za svým názorem. Její skupinové terapie jsou vždy zaměřené na určité téma a je tam prostor i na osobní problémy, které se pomocí ostatních členů mohou i vyřešit či vám ukážou cestu, kterou se máte dát.