Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Léta jsem se u paní doktorky léčila a byla jsem spokojená.Z důvodu stěhování jsem přešla jinam,ale žádné problémy jsem neměla. Doktorka je vstřícná, milá a přeji hodně pracovních úspěchů.

č.d. 35, Hajnice
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

I když zmíněné názory jsou staršího data, dovoluji si oponovat, především oproti názorům negativním, a to velice stručně, jasně a výstižně. Kdo tuto práci v životě nedělal, nedokáže si představit jaké to je, takže kritika je velice jednoduchá, o to víc od laiků(osoba v oboru nevzdělaná)co věří jen tomu, co jim řekne internet, TV a nebo slyší od známých. Dovoluji si poznamenat jako NElaik, že až budou ti, co nejen zde, ale i u jiných lékařů, píší negativa, vystudují to co oni a dokážou to co oni, alespoň z 10%, tak se poté nebudou rozmýšlet ani minutu nad tím, co napíší. Pro některé škoda slov, avšak z vlastní zkušenosti- tak inteligentního člověka, jako je lékař, negativa spíše posílí, než položí! Hezký den všem!

Zásadně nedoporučuji, po několikaleté péči a nekonečné bolesti, jsem se odhodlala ke změně a teprve pak zjistila, že mám pod zuby silné záněty.Uvažovala jsem dokonce o trestním oznámení, nakonec jsem ho nepodala, ale varuji ostatní.Její závislost na alkoholu můžete díky příjemnému chování chvíli přehlížet, nakonec však jde o Vaše zdraví, takže rozum do hrsti a rychle pryč.

Mohu jen vřele doporučit, výborný a hlavně profesionální přístup a práce. Jen a jen vřele doporučuji. Na negativní názor není ani místo.

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, je ochotná a k pacientům je velmi příjemná. Všechny zákroky mi byly vždy provedeny velmi šetrně a kvalitně.

Velmi doporučuji,jednak velmi vhodné a profesionální chování,milý personál,hezké prostředí,ale samo sebou to není vše.Přišla jsem k paní doktorce na pohotovostní ošetření s jelikož jsem měla zuby hrozném stavu a velice bolestivé(předchozí paní zubařka jeden zub udělala a objednala mě až za 3 měsíce a opravený zub se znovu zkazil takže to bylo bezvýznamné,ale špatné hodnocení tu psát nebudu to by bylo pod mou úroveň...)tudíž mě paní doktorka i když jsem si na pojišťovně zjišťovala že má totálně plný stav,ochotně vzala a musím říci všechny zuby dala do perfektního stavu!Nic mě již šest let nebolelo a nebojím se zasmát že mi budou vidět "opravené" přední zuby které mě nikdy vůbec nebolely a podle mého názoru a dalších konzultací se stomatology jim nikdy nic nebylo.
Tudíž paní doktorku Vykouřilovou naprosto doporučuji a Vám co tu píšete opak bych doporučila,aby jste to řekli narovinu,do očí a prokonzultovali to s ní a nebo když říkáte že se Vám začínají kazit i opravené zuby tak nesmíte být takoví změkčilci a musíte něco vydržet!Paní doktorka je velice empatická a nerada způsobuje bolest(vím z vlastní zkušednosti),a ty inteligentnější musejí uznat,že zubař není příjemná záležitost a pokud ještě pracuje s hysterickými a nepříjemnými pacienty,tak si za to můžou oni.
Něco málo na závěr,především vy co tu píšete záporné hodnocení,být Vámi místo psaní co se stalo Vám nebo Vašim známým a pomlouváním Paní doktorky,kterou má rádo 100% zase mích přátel a nemůžou si jí vynachválit,tak si hledám jiného zubaře a v této době "nezubařů"Vás chci vidět!!!Paní doktorka má svých lidí kteří potřebují odbornou pomoc víc než dost a nepotřebuje za zády pokrytce,kteří jsou beztak,jak už jsem psala,poznamenáni nějakou neurozou a mají problém sami u sebe,ale tímto způsobem se to hodlají řešit.Výborně!A pokud se paní doktorce někdy něco nepovedlo,chtěla bych vidět Vás ,zda se Vám v práci někdy něco povedlo.Snad tu ani nebudu psát co si o tom všem myslím.Byla bych velice sprostá!
Paní doktorka je úžasná,objednací doba jen co jde v nejkratší době a pokud jde o již zmíněné trhání,trhala mi 3 zuby a jak se zubaře odjakživa bojím,tak toto mě opravdu překvapilo.Bezbolestné,rychlé,bez následků.
L.O.Trutnov

Stejný problém jako předchozí příspěvek - je hezké že vrtání nebolí a MUDr je příjemná, ale časem člověk zjistí, že pod plombami má shnilé zuby - jen díky přestupu k jinému lékaři jsem tento problém zjistil - ještě pár let a mohl jsem o zuby přijít - btw jeden mrtvý zub je ještě dobrý výsledek.

L.O.Trutnov