Simona Milatová

Ošetřovatel Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Domácí zdravotní péče
Janáčkova 1240, Frýdlant nad Ostravicí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

výborná sestra,skvělý člověk

Hledala jsem asistenta a vykřičela svou potřebu do éteru.Někoho,kdo mě odveze mým vozem k lékaři a poskytne mi rámě.Svět můj nejbližší mě vyslyšel a poslal mladou sestřičku,která hravě strčí všechny asistenty do kapsy.Nejenže je výborná a spolehlivá řidička,ale i báječná společnice při doprovodu k lékaři,bytost tak zábavná a usměvavá,že i nezáživný cíl cesty se stane skvěle stráveným časem díky společnosti paní Simony!Všem tuto bytost doporučuji pro její hluboké lidství a obrovskou empatii!

Ochotná, milá a vždy usměvavá paní Simonka!! Takových sester více!! Pomůže od bolesti a pohldí na duši.

Nedá se ani říci,že je to sestra,spíše bych jí nazval andělem.Žena,ne příliš veliká vzrůstem,zato však obrovská zlatým srdcem ochotným vždy za každých okolností pomáhat,ošetřovat rány,utišovat bolest,konejšit v bázni,ba dokonce posílit a uklidnit při cestě ze které není návratu. Říkám to na svou čest,protože mne již ošetřuje hodně dlouhou dobu a pomohla mi nezištně doprovodit do konce mou maminku.Na návštěvu vždy s ní příjde slunce,pohoda,laskavé slovo,úleva,slůvko útěchy a morální pohlazení.Strašně bych přál všem lidem,kteří příjdou do nesnází,aby jim byla přidělena sestra Simona,opravdu poznají na vlastní kůži dotek anděla.A k vůli tomu opravdu byla poslána na zem.Prosím o seslání ještě hodně takových.

Úžasná sestra , milá vždy ochotná , měla jsem tu čest ji poznat , velice ochotně pomáhá starým lidem , má můj údiv!!!!