• dentální hygiena

Umístění: DH JIH prevence zubního kazu

Skvělá komunikace, dobrý a profesionální přístup, pěkné prostředí. Slečna je velmi milá, se vším poradí.

Umístění: DH JIH instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna Šagátová je profesionální dentální hygienistka. Objednala jsem u ní dcerku a udělala na mně dobrý dojem i na dcerku a pomohla nám s problémem s kterým jsme tam šli a mohu všem slečnu Šagátovou doporučit děkuji P

Umístění: DH JIH

Slečnu Silvii Šagátovou si nemohu vynachválit.Má vždy citlivý a empatický přistup a pomohla mi s veškerými problémy a otázky které jsem měla.I přes to,že mam rovnátka a veliké problémy se zuby měla ke všemu pochopeni a vědela si rady.Vynikaji dentálni hygiena!!Michala.B

Umístění: DH JIH Dentální hygiena

Slečna Šagátová mi svým přístupem, zodpovědností a odborností změnila pohled na péči o zuby.
Vždy jsem měl ze zubaře a dentální hygieny kvůli svým specifikům strach, ačkoli jsem si vždy uvědomoval jejich důležitost. Zjistil jsem, že je to celé o odborníkovi, který s vámi pracuje a o způsobu, jakým k vám přistupuje.
I přes své mládí je slečna Šagátová jeden z největších odborníků které jsem kdy potkal. Nemůžu než s čistým srdcem doporučit a poděkovat za přístup a práci, kterou odvádite.
Přeji hodně štěstí.

M.