Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 5 Více
702 02.....
735 12.....

Fotokompozitní výplň

Náhrada jednoho zubu

Náhrada několika zubů +3 Více

Ošetření bezzubých čelistí

Ošetření kořenových kanálků

Parodontologické konzultace

2003 - absolvent Donecké státní lékařské univerzity, Ukrajina 2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařstv...

• zubní kaz

Ošetření bezzubých čelistí

Ošetření kořenových kanálků

Parodontologické konzultace

Salius Medical Group

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Salius Medical Group parodontologické konzultace

Tento stomatolog je velmi profesionální a rád ho doporučím dál, i když je zároveň také velmi drahý oproti ostatním stomatologům, které jsem měl tu čest doposud poznat. Dává prostor k diskuzi a nikam nespěchá, takže svou práci odvádí maximálně dobře, za což si pochopitelně účtuje náležitou odměnu. Líbí se mi také, že sám od sebe doporučí vhodnou léčbu a nespoléhá se na to, na co se ho pacienti ptají. Je vidět, že má skutečný zájem o lidi. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Pan doktor je úplně skvělý!!! Vše mi vysvětlil, jeho ošetření bylo bezbolestné. Ze zubařů jsem měla panický strach, ale díky panu doktorovi je vše už v pořádku. U něho se není čeho obávat!!!!!! Lepšího zubaře neznám!

Velice šikovný lékař!! Měla jsem hodně hluboký kaz a dost jsem bála, jak to bude bolet. Pan doktor vysvětlil svůj postup až pak už jen velice jistě konal. Ač mladý lékař, tak opravdu velice šikovný a dál ho budu doporučovat. Navíc má i smysl pro humor :-)
V. Kepková

U pana doktora jsem dnes byl a jsem opravdu jsem mile prekvapen !To co mi rekl a udelal nikdy žadnej zubař neudelal !Naprosta spokojenost !Dekuji moc pane doktore ! Opravdu všem doporučuju !MUDr. Sergiy Syergyeyev jednička !!!!

Chodila jsem velmi dlouho k paní zubařce do jedné nejmenované kliniky v Praze 1. Na pana Syergyeyeva jsem se dostala přes jeho kolegyni, zubní hygienistku. Nejdříve jsem si u pana doktora nechala spravit 2 zubní krčky a zaplombovat malou dírku v zubu. Jelikož jsem s prací a s přístupem pana doktora byla velmi spokojena, přišla jsem si následně nechat "namodelovat" kousek ulomeného růžku zubu. Následně si pan doktor všimnul, že mám pod plombou jedné stoličky kaz. Vyvrtal mi plombu a - opravdu tomu tak bylo, navíc bylo zapotřebí přijít před umístěním nové plomby 3x na čištění zubních kanálků. Zde se naplno objevila profesionalita pana doktora: byl velmi pečlivý, VELMI zodpovědný, každý svůj krok při čištění kanálků doprovázel ústním komentářem, takže jsem se celou dobu cítila naprosto uvolněně a hlavně jsem při každé nové schůzce získávala k panu doktorovi a jeho profesionálním schopnostem větší důvěru. S panem doktorem jsem si mezi jednotlivými schůzkami i povídala, a proto vím, že je velmi vzdělaný, má hodně zájmů a osobně je mi velmi příjemné, že se stále usmívá. Je to jasné, na kliniku v Praze 1 se již nevrátím a pana doktora všude vřele doporučuji.
Vladimíra P.

U pana doktora jsem byl dnes. Vše bylo v pohodě, příjemné vystupování, bezbolestná péče a dobrá komunikace. Jsem šťastný, že jsem si našel šikovného zubaře. Za poslední rok jsem vyzkoušel čtyři. Pan doktor Syergyeyev je u mě jednička a můžu ho všem doporučit.
Richard. 12.03.2015

Pan doktor je úplně skvělý, šikovný, bezbolestné ošetření. Měl jsem to štěstí a dostal se k němu na ošetření. Kamarádka mi ho doporučila.Vše mi bylo vysvětleno, pan doktor zachází s přístroji velmi citlivě, rentgen byl samozřejmostí.

• zubní kaz
  • bolesti zubů