2003 - absolvent Donecké státní lékařské univerzity, Ukrajina
2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lé...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Pan doktor se mi postaral o pěkný úsměv. Naprosto skvělý a pečlivý. Mohu všem jedině doporučit

Výborný zubař :) Chodím k panu doktorovi pravidelně. Vždy poradí, pomůže a všechno mu jde skvěle od ruky :) Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší zubař, co jsem měl možnost poznat a není jich málo, protože naposledy jsem měl svého zubaře jako dítě od té doby běhám po soukromých. Poznal jsem se s panem doktorem, ještě v jeho předchozím pracovišti. Vyčistil kanálky, nasadil dočasnou vložku a pak mi došli prachy, ale 3 roky tam držela i když měla být jen provizorní. :D vše udělal naprosto bez bolestně.

Umístění: Gumista Dent s.r.o.

Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi.

Umístění: Gumista Dent s.r.o.

Doktor Sergeyev mi opakovaně dělal kanálky po zubaři, u kterého jsem byl předtím. Je velmi šikovný,
pracoval pomocí mikroskopu, ale zároveň mi říkal, jak zákrok probíhá. Vše mi velmi hezky opravil a
nasadil korunku, jelikož zub už byl opravdu špatný. Jsem rád, že mi zub nemuseli trhat a nemusel jsem
platit za implantáty. Zubaři moc děkuju.

Děkuji za recenze!

Umístění: Gumista Dent s.r.o. Implantace

Děkuji lékaři Sergejovi Sergejevovi! Byl jsem se implantace. Ale díky profesionalitě Sergeje, všechno šlo bezbolestně a kvalitativně. Ještě jednou obrovské díky!

Děkuji za zpětnou vazbu!

Dlouho jsem nemohla vyléčit zubní kanály v Praze, hledala profesionála po dobu 1 roku, aby konečně vyřešila problém. Pouze Sergej Sergejev pomohl mi opravdu dobře!

Děkuji za recenze!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gumista Dent s.r.o. parodontologické konzultace

Tento stomatolog je velmi profesionální a rád ho doporučím dál, i když je zároveň také velmi drahý oproti ostatním stomatologům, které jsem měl tu čest doposud poznat. Dává prostor k diskuzi a nikam nespěchá, takže svou práci odvádí maximálně dobře, za což si pochopitelně účtuje náležitou odměnu. Líbí se mi také, že sám od sebe doporučí vhodnou léčbu a nespoléhá se na to, na co se ho pacienti ptají. Je vidět, že má skutečný zájem o lidi. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Děkuji!

Pan doktor je úplně skvělý!!! Vše mi vysvětlil, jeho ošetření bylo bezbolestné. Ze zubařů jsem měla panický strach, ale díky panu doktorovi je vše už v pořádku. U něho se není čeho obávat!!!!!! Lepšího zubaře neznám!

Děkuji moc!

Velice šikovný lékař!! Měla jsem hodně hluboký kaz a dost jsem bála, jak to bude bolet. Pan doktor vysvětlil svůj postup až pak už jen velice jistě konal. Ač mladý lékař, tak opravdu velice šikovný a dál ho budu doporučovat. Navíc má i smysl pro humor :-)
V. Kepková

Děkuji! :)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,prosím chtěla bych se zeptat,zdali by jste byla ochotná mě příjmout?Potřebuji jen celkovou zubní náhradu.

Dobrý den, v profilu najdete kontaktní čislo, přes které si můžete objednat. Další moznost objednání je přes webové stranky kliniky Salius Medical Group. Odzaz je stejně v profilu.
Hezký den.