Přemyslovská 43, Praha 3 , Praha
Salius Medical Group

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost, Kreditní karta

2003 - absolvent Donecké státní lékařské univerzity, Ukrajina
2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lé...

• Zubní kaz

• Angličtina,
  • Ruština,
  • Ukrajinština,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Přemyslovská 43, Praha

Salius Medical Group

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší zubař, co jsem měl možnost poznat a není jich málo, protože naposledy jsem měl svého zubaře jako dítě od té doby běhám po soukromých. Poznal jsem se s panem doktorem, ještě v jeho předchozím pracovišti. Vyčistil kanálky, nasadil dočasnou vložku a pak mi došli prachy, ale 3 roky tam držela i když měla být jen provizorní. :D vše udělal naprosto bez bolestně.

Umístění: Salius Medical Group

Pro mne nejlepší zubní lékař, kterého jsem měla za tu čest poznat. Cesta za ním mi sice trva dvě hodiny, ale po těch všech neprofesionálních zákrocích, které jsem musela doposud absolvovat se mi to opravdu vyplatí. Vždy milý přístup, okamžitá pomoct a ohromná profesionalita. Vždy mi vše ukáže, vysvětlí a zákroky jsou vždy bezbolestné. Moc panu doktorovi děkuji za jeho skvělý přistup k pacientovi.

Umístění: Salius Medical Group

Doktor Sergeyev mi opakovaně dělal kanálky po zubaři, u kterého jsem byl předtím. Je velmi šikovný,
pracoval pomocí mikroskopu, ale zároveň mi říkal, jak zákrok probíhá. Vše mi velmi hezky opravil a
nasadil korunku, jelikož zub už byl opravdu špatný. Jsem rád, že mi zub nemuseli trhat a nemusel jsem
platit za implantáty. Zubaři moc děkuju.

Děkuji za recenze!

Umístění: Salius Medical Group Implantace

Děkuji lékaři Sergejovi Sergejevovi! Byl jsem se implantace. Ale díky profesionalitě Sergeje, všechno šlo bezbolestně a kvalitativně. Ještě jednou obrovské díky!

Děkuji za zpětnou vazbu!

Dlouho jsem nemohla vyléčit zubní kanály v Praze, hledala profesionála po dobu 1 roku, aby konečně vyřešila problém. Pouze Sergej Sergejev pomohl mi opravdu dobře!

Děkuji za recenze!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Salius Medical Group parodontologické konzultace

Tento stomatolog je velmi profesionální a rád ho doporučím dál, i když je zároveň také velmi drahý oproti ostatním stomatologům, které jsem měl tu čest doposud poznat. Dává prostor k diskuzi a nikam nespěchá, takže svou práci odvádí maximálně dobře, za což si pochopitelně účtuje náležitou odměnu. Líbí se mi také, že sám od sebe doporučí vhodnou léčbu a nespoléhá se na to, na co se ho pacienti ptají. Je vidět, že má skutečný zájem o lidi. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Děkuji!

Pan doktor je úplně skvělý!!! Vše mi vysvětlil, jeho ošetření bylo bezbolestné. Ze zubařů jsem měla panický strach, ale díky panu doktorovi je vše už v pořádku. U něho se není čeho obávat!!!!!! Lepšího zubaře neznám!

Děkuji moc!

Velice šikovný lékař!! Měla jsem hodně hluboký kaz a dost jsem bála, jak to bude bolet. Pan doktor vysvětlil svůj postup až pak už jen velice jistě konal. Ač mladý lékař, tak opravdu velice šikovný a dál ho budu doporučovat. Navíc má i smysl pro humor :-)
V. Kepková

Děkuji! :)

U pana doktora jsem dnes byl a jsem opravdu jsem mile prekvapen !To co mi rekl a udelal nikdy žadnej zubař neudelal !Naprosta spokojenost !Dekuji moc pane doktore ! Opravdu všem doporučuju !MUDr. Sergiy Syergyeyev jednička !!!!

lékař Sergiy Syergyeyev

Velmi vděčný za zpětnou vazbu!

Chodila jsem velmi dlouho k paní zubařce do jedné nejmenované kliniky v Praze 1. Na pana Syergyeyeva jsem se dostala přes jeho kolegyni, zubní hygienistku. Nejdříve jsem si u pana doktora nechala spravit 2 zubní krčky a zaplombovat malou dírku v zubu. Jelikož jsem s prací a s přístupem pana doktora byla velmi spokojena, přišla jsem si následně nechat "namodelovat" kousek ulomeného růžku zubu. Následně si pan doktor všimnul, že mám pod plombou jedné stoličky kaz. Vyvrtal mi plombu a - opravdu tomu tak bylo, navíc bylo zapotřebí přijít před umístěním nové plomby 3x na čištění zubních kanálků. Zde se naplno objevila profesionalita pana doktora: byl velmi pečlivý, VELMI zodpovědný, každý svůj krok při čištění kanálků doprovázel ústním komentářem, takže jsem se celou dobu cítila naprosto uvolněně a hlavně jsem při každé nové schůzce získávala k panu doktorovi a jeho profesionálním schopnostem větší důvěru. S panem doktorem jsem si mezi jednotlivými schůzkami i povídala, a proto vím, že je velmi vzdělaný, má hodně zájmů a osobně je mi velmi příjemné, že se stále usmívá. Je to jasné, na kliniku v Praze 1 se již nevrátím a pana doktora všude vřele doporučuji.
Vladimíra P.

Děkuji moc, Vladimíra!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,prosím chtěla bych se zeptat,zdali by jste byla ochotná mě příjmout?Potřebuji jen celkovou zubní náhradu.

Dobrý den, v profilu najdete kontaktní čislo, přes které si můžete objednat. Další moznost objednání je přes webové stranky kliniky Salius Medical Group. Odzaz je stejně v profilu.
Hezký den.

2003 - absolvent Donecké státní lékařské univerzity, Ukrajina