Zprávy

Vodárenská 3827, Mělník

Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník.

• Adresa

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Milí rodiče, děti, pacienti!
    Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z okresu Mělník. Ostatní pacienty prosím...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
    • Psychosomatická obtíže
    • Krize partnerského vztahu

• dětská a dorostová psychiatrie
    • psychiatrie
    • psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Obrovské DÍKY Paní doktorce. Mnohokrát nám velmi pomohla.
    Děkujeme za péči, ochotu a pomoc, které jsme se dostali na 1000 %

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je člověk na svém místě. Empatická, milá, velmi hodná na děti. Máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti.

Dneska jsem se synem byla u paní doktorky poprvé, paní doktorka byla velmi milá...
    Uvítala bych podrobnější vyšetření a informace na další vyšetření s tipy na doktory.....

Jsme spokojeni.
    Teprve začínáme.
    Paní doktorka je milá, znalá problematiky a vše nám hezky vysvětluje.
    Děkujeme za péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice citlivá, snaží se pomoci. Vše vysvětlí v klidu a z ordinace vždy odcházím s pocitem pohody. Děkuji.

100procentni spokojenost dobré vystupovani, vše paní doktorka vysvětlí za mě stoprocentní spokojenost

Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sympatická, milá paní doktorka.Vřele doporučuji všem, příjemné prostředí, milá komunikace a vše vysvětleno

Výborná doktorka velice mi pomohla, a synovi také vřele doporučuji, je profesionální empatická a chápe starosti rodičů.

Oceňuji především:
    Profesionální přistup a bystrý úsudek.
    Příjemná atmosféra a hezké prostředí.
    Jasné pokyny a domluva na dalším postupu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc fajn paní doktorka. Synovi se u ní také líbilo a byl i otevřený. Vřele doporučuji. Příjemná,empaticka.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

Milí rodiče, děti, pacienti!

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
    • Psychosomatická obtíže