Další dostupný termín:

Komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová +9 Více

Komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Psychosomatické poradenství- MUDr. Bínová

Psychoterapie- MUDr. Bínová

English version follows after Czech one. Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z okresu Mělník a ze Slaného. Os...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- MUDr. Bínová

Terapeutická pomoc pěstounským rodinám- MUDr. Bínová

Vyšetření školní zralosti- Mgr. Vabroušková, MUDr. Bínová

Dozvědět se více

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni,
milý a přátelský přístup, taktní otázky.
Velmi dobře zpracovaný posudek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Psychologické vyšetření předškolního dítěte za účelem srovnání se závěry pedagogickopsychologické poradny. Profesionální přístup a srozumitelně komunikované informace. Děkujeme a doporučujeme.

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Syn nadměrné užívání pc

Velice mila a ochotná paní doktor. Veliká spokojenost. Moc doporučuji... Vše vysvětlila a našla řešení

S paní doktorkou jsme moc spokojeni dceři velmi pomohla a moc dobře se nám s ni komunikovalo děkujeme

Zatím první návštěva, ale paní doktorka působí velmi příjemným dojmem. Je příjemná posluchačka a zároveň se snaží o aktivní sociální interakci. Myslím si, že v tomto oboru lékařství jde hlavně o vytvoření si důvěry mezi pacientem a lékařem. Na konci sezení už jsem se cítil uvolněný a byl jsem schopný si s paní lékařkou povídat i déle, bohužel už nás tlačil čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Kontrola

U paní doktorky jsme byli podruhé a s péčí jsme spokojeni. Je věcná, konkrétní a velmi upřímná, což může na první návštěvě i zaskočit. Ordinace je zařízena jako byt, což dává dětem možnost cítit se uvolněněji. Alespoň u nás to tak je. Péči paní doktorky doporučuji.

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. vyšetření dítěte

moc milá paní doktorka mohu doporučit děti jí mají rádi je moc šikovná a umí dobře poradit doporučila nám jí škola nevěděli si s mým synem rady a ted po návštěvě paní Bínové jsou ve škole moc spokojený

Pani doktorka s nami probrala nas problem, poradila reseni, syn byl uvolneny a dobre spolupracoval. Jsme velmi spokojeni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Důvod mé návštěvy byl syn. Moc mu to nejde ve škole a občas je nezvladatelný chtěla jsem poradit.

Odešli jsme spokojeni a určitě se radi vrátíme. Paní doktorka je moc milá navodila ve mě pocit klidu a syn se na příště těší.

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Vstupní prohlídka

Moc hodná paní doktorka, velmi klidný a vstřícný přístup, má krásnou ordinaci a mojí dceři se tam velice líbilo.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy
  • psychosomatická obtíže
  • krize partnerského vztahu

• dětská a dorostová psychiatrie
  • psychiatrie
  • psychoterapie