Zprávy

Vodárenská 3827, Mělník

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín

Milí rodiče, děti, pacienti! Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z okresu Mělník. Ostatní pacienty prosím, aby ...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vodárenská 3827, Mělník

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Byla to naše první návštěva. Paní doktorka byla milá a přijemná. Celkově profesionální přistup. Děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji. Jsem spokojená, syn taky. Paní doktorka je erudovaný odborník. Necítíte se u ní jako v ordinaci, ale spíše jako v obývacím pokoji. Hezké prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsme s paní doktorkou velice spokojeni.Cítíme se se synem v ordinaci příjemně,jsme za paní doktorku moc rádi,že si vše vyslechne klidně a je moc příjemná.Děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná, srozumitelně vysvětli a pomůže. Spokojenost . Příjemné prostředí, včasné přijetí na vyšetření.

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Jiný

Dobrý den,
Paní doktorka velmi dobře vše vysvětlila posoudila . Velmi milá a příjemná paní doktorka. Byla jsem poprvé s dcerou tak nemohu moc posoudit moc , ale první dojem úžasný pocit.

Velice si paní doktorky vážím, protože je opravdu velká odbornice a zároveň jí velmi záleží na tom, aby vaše problémy opravdu řešila a nepotlačovala je léky. Nevytvářela Vám tedy závislosti a další problémy, když jde do tuhého volí nejrozumnější a nejmodernější léky, které mají co nejmenší vedlejší účinky. Je velmi vytížená, ale přesto se snaží pro své pacienty udělat maximum. Velice si jí vážím a rozhodně je to ideální lékařka pro děti, rozhodně bych se jí nebál svěřit dítě do péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empatická lékařka, příjemné prostředí, naše první vyšetření se synem proběhlo v klidu bez stresu. Jsme rádi, že jsme si vybrali ordinaci paní doktorky.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bylo mi doporučeno přes moji známou a jsem rada, že jsem paní doktorku zvolila. Příjemné prostředí, milá paní doktorka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá a empatická paní doktorka.
Už několikrát nám velmi pomohla v krizové situaci.
Děkuji za Vaši péči, pochopení a pomoc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce docházíme pouze na kontrolu se synem, který má ADHD. Paní doktorka se nám snaží pomoci a vychází nám ve všem vstříc.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy