Běžný termín

Komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová +9 Více

Komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Psychosomatické poradenství- MUDr. Bínová

Psychoterapie- MUDr. Bínová

English version follows after Czech one. Milí rodiče, děti, pacienti! Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z ok...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- MUDr. Bínová

Terapeutická pomoc pěstounským rodinám- MUDr. Bínová

Vyšetření školní zralosti- Mgr. Vabroušková, MUDr. Bínová

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová

Pani doktorka,byla velice prijemna,mela jsem pocit,ze se mohu sverit se vsim co me trapi. Dekuji moc a budu se tesit na dalsi navstevu pani Binova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Vždy milé uvítání, skvělá komunikace s celou rodinou, maximální vstřícnost paní doktorky. Synovi moc pomohla.

Absolutně neempatický přístup, jednostranné zaměření na mluvu, žádná snaha o zjištění celkové osobnosti. O nějaké radě nebo psychické podpoře ani nemluvím. Také bych ocenila na dětském oddělení jiný oblek než bílý plášť, ke kterým samozřejmě nemá spousta dětí důvěru, a tím se pak nechovají spontánně.

Paní doktorka je velice příjemná a vstřícná. Příjemné prostředí ordinace a dodržení termínu návštěvy je skvělé.

K paní doktorce chodíme již několik roků, jsme velmi spokojeni. Je empatická a působí uklidňujícím dojmem. Má též rozumný přístup k medikaci.

Paní doktorka byla moc vstřícná a příjemná a velice mi pomohla s vyřešením mého problému. Celkem jsem spokojená s vyšetřením a stavenou diagnozou. Paní doktorce velice děkuji!

Paní doktorka je opravdová odbornice, a vždy pomůže.Ordinace je v příjemném domě a vše upravené. Osobně mě paní doktorka velice pomohla a za to ji děkuji.

Chtěla bych říci,že přístup neprofesionální.Zacházeno se mnou bylo né moc dobře. Otázky typu: Sebepožkozuješ se? S kým jsi nejvíc šťastná a proč? Paní doktorka po několika letech není schopná určit diagnózu.Jsem hodně zklamaná.chodím k ní už léta a stále mi předepisuje stejné léky, po kterých se cítím stejně ale stejně mi je předepíše.

S návštěvami jsem vždy spokojen,s MUDr.Binovou jsme spokojen, vždy ochotná pomocí a vše vysvětlit, žádný problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Byla jsem velmi spokojená. To co jsem zažila u jiných v minulosti se to nedá ani srovnat. Velmi příjemná, milá a hlavně opravdu odváděla svou práci.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy