Běžný termín

Komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová +9 Více

Komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Psychosomatické poradenství- MUDr. Bínová

Psychoterapie- MUDr. Bínová

English version follows after Czech one. Milí rodiče, děti, pacienti! Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z ok...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Jsem velmi spokojená s pani doktorkou,je empatická a snaží se pomoci,má ke všemu skvělý přístup.Velmi nám vždy se vším pomohla.

Paní doktorka je empatická, hledá vhodné řešení léčby a snaží se pomoci. Byli jsme spokojení. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Paní doktorka je vstřícná, věcná, chápající. Nabídne několik variant léčby, ke každé řekne svůj názor.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodím k ní od r.2015 syn má dětský autismus. Doporučuji .....

Jsme velmi spokojeni. Paní doktorka je velmi empatická se snahou pomoci.
Umí poradit i naslouchat. Doporučuji.

Velice oceňuji terapeutický přístup v psychiatrické práci. Paní doktorka pracovala přímo se synem, nikoliv pouze s jeho anamnézou jak jsem zažil u jiného lékaře.

Spokojenost, půlhodina se mi zdálo málo času, ale všechno se stihlo a paní doktorka byla ok. Celkově jsem byl spokojen

Po první návštěvě jsme spokojeni. Snad bude léčba úspěšná, ale to ukáže až čas. Děkujeme, že se nás paní doktorka ujala. Dlouho jsme hledali lékaře, který by se nám věnoval.

Paní doktorka je vždy ochotná a jsme s ní velice spokojeni..Vždy se nám věnuje a snaží se pomoci...

O

Naprostá spokojenost s paní doktorkou, jsem mile překvapená. Doktorka se srdíčkem. Moc dekujeme za první návštěvu, ze které jsme odcházeli s klidnějším výrazem na tváři.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy