Běžný termín

Komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová +9 Více

Komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Psychosomatické poradenství- MUDr. Bínová

Psychoterapie- MUDr. Bínová

English version follows after Czech one. Milí rodiče, děti, pacienti! Vzhledem k plnému stavu pacientů přijímám do odvolání nové pacienty pouze z ok...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- MUDr. Bínová

Terapeutická pomoc pěstounským rodinám- MUDr. Bínová

Vyšetření školní zralosti- Mgr. Vabroušková, MUDr. Bínová

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

Velice příjemné vyšetření mé dcery a vysvětlení diagnózy a postupu další léčby mé dcery . Dcera přišla domů nadšená z pohovoru u paní doktorky.

Paní doktorka byla moc skvěla, naslouchala mi a chtěla mi opravdu pomoci! Všem moc doporučuji! Moc sympatická doktorka! :)

Byla jsem u dětského psychiatra poprvé a musím říct, že paní doktorka je výborná. U syna jsme měli podezření na poruchu autistického spektra, která se bohužel potvrdila. Ale paní doktorka mi vše vysvětlila a upozornila na fakt, že syn je ještě hodně malý (3roky), takže se to může různě vyvíjet. Oceňuji její klidný tón hlasu, klidné vystupování, které Vás prostě na chvíli vytrhne z faktu, že jste na psychiatrii s vlastním dítětem. Je moc milá a určitě zůstaneme v její péči.

Chodíme k paní doktorce asi 1 rok. Syn začal mít v pubertě problémy s ovládáním se, výkyvy nálad - od smutku po výbuchy vzteku, často podrážděný. Vztahy v rodině byly napjaté. Nic nechtěl řešit, ale po první návštěvě u paní doktorky se mu velice ulevilo a odcházel v dobré náladě, stejně tak, jako po každé další návštěvě. S paní doktorkou je moc spokojený a umí ho uklidnit, vše vysvětlit. Úžasná a milá paní doktorka, můžeme všem vřele doporučit a děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Jsem spokojena s lidským přístupem paní doktorky a snahou pomoci.Je milá empaticka a vstřícná.Doporučuji všem .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Jiný

Vše v pořádku paní doktorka velmi příjemná vše proběhlo v klidu čas vyšetření podle objednání děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. psychoterapie- MUDr. Bínová

Paní doktorka je vstřícná, empaticka a zda se mi zkušená. Byly jsme s její komunikaci s mou 11letou dcerou spokojeni.

Dnes jsem byla prvně, takže nemohu hodnotit. Snad jen, že paní doktorka je velmi příjemná a projevila velký zajem pomoci.

skvělá komunikace a přístup, vstřícnost, snaha pomoci, vše v pořádku, syn nemá problém s paní doktorkou

Návštěva proběhla výborně, paní doktorka má evidentně hodně zkušností a výborný přístup k dětem. Vše podrobně vysvětlila a i když na nás měla pouze půl hodiny. Doporučuji.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy