606 65.....

Komplexní psychiatrické vyšetření dospělých- MUDr. Bínová +9 Více

Komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Psychosomatické poradenství- MUDr. Bínová

Psychoterapie- MUDr. Bínová

Milí rodiče, děti, pacienti! 1, Ordinace je nadále v provozu pro všechny objednané pacienty. Obsah péče se nemění. Mění se ale forma péče. Upřednostň...

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy

Soukromé psychiatrické znalecké posudky- MUDr. Bínová

Terapeutická pomoc pěstounským rodinám- MUDr. Bínová

Vyšetření školní zralosti- Mgr. Vabroušková, MUDr. Bínová

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Běžný termín

S návštěvami jsem vždy spokojen,s MUDr.Binovou jsme spokojen, vždy ochotná pomocí a vše vysvětlit, žádný problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. komplexní psychiatrické vyšetření dětí- MUDr. Bínová

Byla jsem velmi spokojená. To co jsem zažila u jiných v minulosti se to nedá ani srovnat. Velmi příjemná, milá a hlavně opravdu odváděla svou práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. psychoterapie- MUDr. Bínová

Z ordinace jsem odesla jeste vice rozhozena, setkala jsem se s nezajmem a behem teto jedne navstevy jsem musela zakladni veci vicekrat opakovat, nezajem si je pamatovat. Bohuzel.

Jsem moc vděčná za dnešní návštěvu, paní doktorka nám pomohla mnohé odhalit. Velmi oceňuji její lidský a empatický přístup k dítěti i rodiči.

Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. psychologické vyšetření dětí a mladistvých

Byli jsme u paní doktorky poprvé, vše bylo v pořádku. Ordinace je příjemně zařízená, jen nás tlačil čas.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Vše srozumitelně vysvětlila a pokud někdo váhá s návštěvou, tak můžeme jen doporučit.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni,
milý a přátelský přístup, taktní otázky.
Velmi dobře zpracovaný posudek.

Psychologické vyšetření předškolního dítěte za účelem srovnání se závěry pedagogickopsychologické poradny. Profesionální přístup a srozumitelně komunikované informace. Děkujeme a doporučujeme.

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař. Syn nadměrné užívání pc

Velice mila a ochotná paní doktor. Veliká spokojenost. Moc doporučuji... Vše vysvětlila a našla řešení

S paní doktorkou jsme moc spokojeni dceři velmi pomohla a moc dobře se nám s ni komunikovalo děkujeme

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj syn ve čtyřech letech stále nemluví-omezí se na zvuky či pouhé slabiky, nenavazuje socialni kontakty a minimálně si hraje. Byli jsme u foniatra, logopeda, ORL, ale nikdo nám nedokázal pomocí. Co byste doporučoval? Jak mu pomoci? Dekuji Martin

Dobrý den, nejprve navštivte dětského klinického psychologa nebo dětského psychiatra k upřesnění diagnostiky a pak postupujte dle jejich rad. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na váš odborný názor k tematu kroužků a volnocasovych aktivit dětí, v případě, kdy se dítěti nechce.

Konkrétně v situaci, kdy se rozvedli rodiče, dítě (10let) je psychicky v nepohodě, zkrátka má značnou zátěž a jeden z rodičů si přeje, aby hrálo fotbal. Dítě velmi razantně odmítá, ale pak je na hřišti výkonné. Pokud na fotbal nejde, tráví valnou většinu času u počítačových her. Na jedne straně tedy nucení, dohady, na druhé pohyb, činnost, snad odragovani. Je správné, nechat volbu na dítěti, s přihlédnutím na situaci v jake se nachází, nebo vidíte jako rozumnější, trvat na účasti dítěte ve vybraných aktivitách?
    Potřebuji ujasnit názor ve své roli trenéra/učitele
    Děkuji Adam

Dobrý den, pokud rodič i Vy považujete za přínosné, aby kluk s fotbalem pokračoval a jeho samotného to občas baví, tak vydržte. Bínová

MUDr. Šárka Bínová

• ADHD, autismus, úzkosti, deprese, poruchy chováním, psychózy