Školní 353, Štěchovice
Zubní ordinace

Umístění: Zubní ordinace Akutni případ

Dobry den,chtěla bych velice podekovat za rychle jednani a osvobozeni od bolesti moji dcery ktere vypadla plomba a na konec sel zoubek ven,vynikajici prace velice prijemne profesionalni jednani jak s dospelom tak i s dítětem. Mnohokrat dekuji ze jste vzali a postarali se o moji holcicku hned. Skoda ze uz neni takovych ordinaci vic,vsude kde sem byla tak to vypadalo jak kdyz je otravuju a tady mojezubarka vubec ne. Dekuji mnohokrat za dokonalou praci s malou holcickou.

Paní Doktorce, sestřičce a v neposledí řadě dentální hygienistce paní Monice "Motyce" :-) děkuji za dosavadní péči, která byla skvělá, profesionální, citlivá a poctivá.
Paní Doktorce přeji jen to nejlepší v jejím požehnaném stavu, zdraví a sílu. Budu rád dál jejím pacientem až se k nám (pacientům) vrátí...
S poděkováním Karel Richter

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy je velmi milá, ochotná a opravdu pracuje bezbolestně. Můžu jen doporučit všem.

velice spolehliva zubarka a mila k detem.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojen. Taktéž i s její sestřičkou. Jsou obě příjemné, ochotné a usměvavé. Paní doktorka je po všech stránkách pečlivá a nic nezanedbá. Záleží jí na kvalitě své práce a na celkovém výsledku.
Má pěkně a moderně zařízenou ordinaci a pro pacienta se snaží udělat maximum.

Paní doktorka a samozřejmě i sestřička jsou velmi ochotné a milé. S jejich prací jsme moc spokojené já i dcera. Všem mohu jen doporučit

S paní zubařkou jsme spolu s manželem velice spokojení.Jsme spokojeni hlavně s dobrou péčí a ochotou ihned řešit problémy.Společně s její zubní sestrou jsou moc příjemné.CHVÁLÍME OBĚ.

O

S paní zubařkou jsem velmi spokojen. Je pečlivá a poctivá. Škoda jen delších objednávacích termínů ale to je daň za nedostatek stomatologů.