MUDr. Sandra Jeriová

Zubař Více

Štěchovice 1 adresa

8 názor

Adresa

Zubní ordinace
Školní 353, Štěchovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace Akutni případ

Dobry den,chtěla bych velice podekovat za rychle jednani a osvobozeni od bolesti moji dcery ktere vypadla plomba a na konec sel zoubek ven,vynikajici prace velice prijemne profesionalni jednani jak s dospelom tak i s dítětem. Mnohokrat dekuji ze jste vzali a postarali se o moji holcicku hned. Skoda ze uz neni takovych ordinaci vic,vsude kde sem byla tak to vypadalo jak kdyz je otravuju a tady mojezubarka vubec ne. Dekuji mnohokrat za dokonalou praci s malou holcickou.

Ověřený profil

Paní Doktorce, sestřičce a v neposledí řadě dentální hygienistce paní Monice "Motyce" :-) děkuji za dosavadní péči, která byla skvělá, profesionální, citlivá a poctivá.
Paní Doktorce přeji jen to nejlepší v jejím požehnaném stavu, zdraví a sílu. Budu rád dál jejím pacientem až se k nám (pacientům) vrátí...
S poděkováním Karel Richter

Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy je velmi milá, ochotná a opravdu pracuje bezbolestně. Můžu jen doporučit všem.


velice spolehliva zubarka a mila k detem.


L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem naprosto spokojen. Taktéž i s její sestřičkou. Jsou obě příjemné, ochotné a usměvavé. Paní doktorka je po všech stránkách pečlivá a nic nezanedbá. Záleží jí na kvalitě své práce a na celkovém výsledku.
Má pěkně a moderně zařízenou ordinaci a pro pacienta se snaží udělat maximum.


B

Paní doktorka a samozřejmě i sestřička jsou velmi ochotné a milé. S jejich prací jsme moc spokojené já i dcera. Všem mohu jen doporučit


I

S paní zubařkou jsme spolu s manželem velice spokojení.Jsme spokojeni hlavně s dobrou péčí a ochotou ihned řešit problémy.Společně s její zubní sestrou jsou moc příjemné.CHVÁLÍME OBĚ.


O

S paní zubařkou jsem velmi spokojen. Je pečlivá a poctivá. Škoda jen delších objednávacích termínů ale to je daň za nedostatek stomatologů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu