MUDr. Rudolf Zeman

Loučeň 1 adresa

Soukromá zubní ordinace
č.d. 215, Loučeň

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Pan Zeman - paráda. Dnes mi trhal zub a ani jsme nevěděl, že jej trhá. Natož že po 8 hodinách nic nebolí a nejím žádné Ibu či podobné. Děkuji pane Zeman

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Velice ochotny a mily zubar. Pri “corone” jsem mimo ordinacni hodiny byl v Ml.Boleslavy kdyz mne bolel zub a naplanovala mi doktorka termin az za 3mesice , dr.Zeman vyresil ihned. Chodim k nemu 20 let a nemenil bych.

Velice ohleduplný a hodný

Lékař,ke kterému chodím ráda a beze strachu.
Kdyby byli všichni takoví,když slyším jiné pacienty,kteří chodí ke svým zubařům,tak klobouk dolů před PANEM doktorem Zemanem

Mudr. Zeman Rudolf je opravdu nejlepší stomatolog, kterého znám. Navštěvuji ho již víc jak 15 let a nemohu si stěžovat. Často jsem měla nemalé problémy se zuby a jeho péče byla naprosto bezbolestná a vynikající! V dnešní době se velice špatně hledá stomatolog, který je opravdu výborný, a pokud jde o pana Mudr. Zemana, patří k těm nejlepším!
S díky jeho pacientka Veronika Herrera

Nejlepší stomatolog jakého jsem poznala.
Vše vysvětlí,poradí,prostě od té doby,co jsem začala k tomuto lékaři chodit se ,,ZUBAŘE NEBOJÍM,,
Kéž by bylo takových více.
Moc si toho vážím.Lepšího bych nenašla.
Purkrtová M.

pan doktor Zeman má osobní přístup, je ohleduplný. i pres dlouhe cekaci doby nebo horsi dostupnost pro nove starsi klienty ho rada doporucuji.

Špatný

Nesouhlasím s názorem paní, která dale neutrální hodnocení. I já jsem měla hysterickou dceru, která odmítala ošetření, navrhovala jsem panu doktorovi, že ji podtžím, aby jí mohl zub vytrhnout. Toto řešení, pan doktor odmítl se slovy, že potřebuje, aby mu dcera věřila a nebála se ho. Dnes je vlastně jediným zubařem, kterého nechá do své pusy nahlédnout. Ani já si nedokážu představit, co bude, až pan doktor ukončí praxi.

velmi dobrý lékař, chodí k němu celá rodina, jsme velmi spokojeni, nikdy nás neodmítne, poradí,