Rudolf Zeman, zubař

Zubař

č.d. 215, Loučeň
Soukromá zubní ordinace

Velice ohleduplný a hodný

Lékař,ke kterému chodím ráda a beze strachu.
Kdyby byli všichni takoví,když slyším jiné pacienty,kteří chodí ke svým zubařům,tak klobouk dolů před PANEM doktorem Zemanem

Mudr. Zeman Rudolf je opravdu nejlepší stomatolog, kterého znám. Navštěvuji ho již víc jak 15 let a nemohu si stěžovat. Často jsem měla nemalé problémy se zuby a jeho péče byla naprosto bezbolestná a vynikající! V dnešní době se velice špatně hledá stomatolog, který je opravdu výborný, a pokud jde o pana Mudr. Zemana, patří k těm nejlepším!
S díky jeho pacientka Veronika Herrera

Nejlepší stomatolog jakého jsem poznala.
Vše vysvětlí,poradí,prostě od té doby,co jsem začala k tomuto lékaři chodit se ,,ZUBAŘE NEBOJÍM,,
Kéž by bylo takových více.
Moc si toho vážím.Lepšího bych nenašla.
Purkrtová M.

pan doktor Zeman má osobní přístup, je ohleduplný. i pres dlouhe cekaci doby nebo horsi dostupnost pro nove starsi klienty ho rada doporucuji.

Špatný

Nesouhlasím s názorem paní, která dale neutrální hodnocení. I já jsem měla hysterickou dceru, která odmítala ošetření, navrhovala jsem panu doktorovi, že ji podtžím, aby jí mohl zub vytrhnout. Toto řešení, pan doktor odmítl se slovy, že potřebuje, aby mu dcera věřila a nebála se ho. Dnes je vlastně jediným zubařem, kterého nechá do své pusy nahlédnout. Ani já si nedokážu představit, co bude, až pan doktor ukončí praxi.

velmi dobrý lékař, chodí k němu celá rodina, jsme velmi spokojeni, nikdy nás neodmítne, poradí,

MUDr.R. Zeman je náš miláček :-)))!!!
Sympatický, milý, ochotný a erudovaný ve svém oboru.
Dík za vše.
Za celou rodinu Marie Nováková

Co říct?Je prostě nejlepší.A hrozím se toho,až přestane jednou ordinovat.Protože tak skvělého a lidského zubaře,už asi težko někde seženu.