nemocnice následné péče Most
Žižkova, Most

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Vážení,chtěla bych touto cestou moc poděkovat p.doktorce Rychlé,Telebanové,sestřičkám a pánům sanitářům za jejich každodenní péči o nás pacienty.K našim lůžkům přinášeli lidskost a radost,že i při takových nemocech nás pacientů,nám dávali i něco navíc.Velmi si toho považujeme a máme z toho ohromnou radost.Ceníme si jejich práce a touto cestou posíláme velké díky.Vždyt´ nás vracejí do života.
Mě osobně moc pomohli i když jsem už nyní doma,ale každý den si na celou ˇˇLDNˇˇ vzpomenu.Jsme rádi,že máme v Mostě takovéto zařízení,kde je o nás staré a nemocné lidi tak dobře postaráno.
Všem zaměstnancům a hlavně laskavé péči paní doktorce přeji moc zdraví,štěstí a více radosti z tak namáhavé práce.
S pozdravem
Alena Turazová a Vítězslava Hauptvogelová
/vděčné pacientky/

Mám s touto lékařkou velmi špatné zkušenosti,byla zlá a sprostá(slyšela jsem ji po jednom telefonátu nazvat pacientku krávou),mě odmítla říct jak dopadlo mé vyšetření s tím ,že jsou všechny dokumenty její.Odešla jsem od ní k panu Mudr Matějovskému a mám klid,u pana doktora žádný problém nemám.

Super, doporučuji - je vstřícná, dobrý psycholog,ke každému pacientovi ohleduplná,s velmi osobitým humorem - to mám ráda, to je vzácné...Dokáže pacientovi- laikovi vysvětlit odborné, medicínské postupy. A preferuji její osobní přístup....!!!!! Což nebývá vůbec zvykem.
S jakými exoty se musí občas potýkat a zůstat nad věcí.
Co jednotlivý pacient, to jiný druh!!!!!
Obdivuji.

nejsem s ní vůbec spokojený je to arofantní náladová doktorka která se k pacientovi chová jak se vyspala na to jakou by měla mít ve svém oboru praxi se mi vůbec nezdá jakou dává vidět na venek prostě hrůza nikomu ji nedoporučuji nesympatická, arogantní doktorka.

Velmi arogantní, závistivý a náladový člověk. Kdybych nezačala chodit k Mudr. Matějovskému do nemocnice, tak nevím jak bych asi dopadla.

Velmi zlý a závistivý člověk, neupřimný, bez odborných znalostí, může poškodit zdraví.

Zlá,závistivá,arogantní /bohužel/lékařka!!!!Po vyšetření/prvním a posledním/jsem o sobě zaslechla z ordinace takové věci,že jsem se málem rozbrečela.Nevím,co jsem čekala,vždyť je to o ní známo.No,alespoň jsem se přesvědčila,ostatním nedoporučuji.

Po špatných referencích na dr.Matějovského,jsem si vybrala Mudr Rychlou. Jsem spokojena jak s přístupem lékařky, tak i sestry, technickým vybavením a příjemným prostředím v LDN. Pani doktorka je příjemná a ochotná vysvětlit můj zdravotní problém.

Strašný,strašný a děsivý.Kdybych byla jiné nátury,asi bych skončila na psychiatrii.její arogantní a zlé jednání jsem nikde jinde nezažila.Je to sice už pár let,ale moc dobře si pamatuji již níže popisované jednání ohledně sponzorských darů a podle toho samozřejmně léčbu.Už tenkrát se mi z ní chtělo zvracet a škoda p.doktora Rychlého.Nedoporučuji normálním pracujícím a těm movitým vlastně také ne,přijdou o své peníze,jinde by jejich léčby byla hrazena z pojištění.

Arogantní,náladová,protivná ženská