Oční ordinace
Kpt. Jaroše, Mělník

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace doporučení dětského lékaře

Paní doktorka má milý a profesionální přístup. Devítiletý syn s ní velmi hezky spolupracoval. Musela mu rozkapat oči, aby zjistila, kolik dioptrií bude potřeba. V optice vedle má hezký výběr dětských brýlí. Syn už vidí dobře a sám si brýle bere, i když nemusí, třeba na televizi. Paní doktorku velmi ráda všem doporučím.

Měla jsem dneska v ordinaci příjemný pocit,který zabodoval na jedničku,velmi profesionální příjemný přístup vřele doporučuji tu to ordinaci Zikeš.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena a vůbec mi nevadí hradit si výkon samoplatně...v jejím případě člověk ví, zač platí...zatím co paní doktorka Turková se na mého syna ani nepodívala a jen ze zprávy usoudila, že syn není případ pro ni, paní doktorka Přibylová nás po telefonické domluvě objednala hned na druhý den. její vystupování bylo velmi příjemné, ač syn občas trotlil, byla trpělivá, vstřícná, vše vyšetřila důkladně.prostředí je velmi příjemné. nyní je v její péči jak můj syn, tak i manžel a můžu všem doporučit

Pekne zariadená ambulancia. Dobrý prístup. Krátka čakacia doba a aj pri objednaní netreba čakať na najbliží termín mesiace, ale max. 2 týždně.
Bol som veľmi spokojný...

Perfektní přístup,milé jednání,vše v klidu vysvětlí.Objednali mě,na rozdíl od jinud,do druhého dne a moc mi pomohla.Vřele doporučuji.

Velmi profesionální přístup, nabízí pacientovi alternativy, nic mu nevnucuje, vše vysvětluje. Velmi vstřícný a lidský přístup. Jedná s pacienty jako s klienty ne jako s případy. Vřele doporučuji. Vild.

sem s ním zcela spokojen