Romana Přibylová, oční lékař Mělník

MUDr. Romana Přibylová

Uložit

Oční lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kpt. Jaroše, Mělník
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ordinace doporučení dětského lékaře

Paní doktorka má milý a profesionální přístup. Devítiletý syn s ní velmi hezky spolupracoval. Musela mu rozkapat oči, aby zjistila, kolik dioptrií bude potřeba. V optice vedle má hezký výběr dětských brýlí. Syn už vidí dobře a sám si brýle bere, i když nemusí, třeba na televizi. Paní doktorku velmi ráda všem doporučím.


M
Ověřeny pacient

Měla jsem dneska v ordinaci příjemný pocit,který zabodoval na jedničku,velmi profesionální příjemný přístup vřele doporučuji tu to ordinaci Zikeš.


Jsem s paní doktorkou velmi spokojena a vůbec mi nevadí hradit si výkon samoplatně...v jejím případě člověk ví, zač platí...zatím co paní doktorka Turková se na mého syna ani nepodívala a jen ze zprávy usoudila, že syn není případ pro ni, paní doktorka Přibylová nás po telefonické domluvě objednala hned na druhý den. její vystupování bylo velmi příjemné, ač syn občas trotlil, byla trpělivá, vstřícná, vše vyšetřila důkladně.prostředí je velmi příjemné. nyní je v její péči jak můj syn, tak i manžel a můžu všem doporučit


Pekne zariadená ambulancia. Dobrý prístup. Krátka čakacia doba a aj pri objednaní netreba čakať na najbliží termín mesiace, ale max. 2 týždně.
Bol som veľmi spokojný...


Perfektní přístup,milé jednání,vše v klidu vysvětlí.Objednali mě,na rozdíl od jinud,do druhého dne a moc mi pomohla.Vřele doporučuji.


Velmi profesionální přístup, nabízí pacientovi alternativy, nic mu nevnucuje, vše vysvětluje. Velmi vstřícný a lidský přístup. Jedná s pacienty jako s klienty ne jako s případy. Vřele doporučuji. Vild.


M

sem s ním zcela spokojen


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti