Romana Macháčková, dermatolog Nové Město nad Metují

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Bratří Čapků 773, Úpice
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Pražská 1995, Náchod
Sam. ord. lékaře spec. - kožní - 1.np. budovy Medical Hamra s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní - 1.np. budovy Medical Hamra s.r.o. Jiný

Paní doktorka se ke mě chovala arogantně, mluvila se mnou jako s malým hloupým děckem (jsem důchodkyně). Pořád mi tvrdila, že mám oteklé nohy a že si je musím celé obvazovat. Čím víc jsem se jí snažila vysvětlit, že nohy oteklé nemám (mám je takové celý život) tím víc se mnou mluvila jako s blbcem. "Chytrá" paní doktorka, která zná moje tělo (při první návštěvě) líp než já a vyhrožuje, že přijdu o obě nohy pokud nebudu dělat to co mi říká. A s diagnózou byla úplně mimo. Nedoporučuji!!!

Příjemná, rychlá, bystrá, snaživá ,doufám že taková zůstane. Ordinace čistá, světlá, moderní.
Sestry jsou svědomité, rychlé a šikovné. Z mojí strany celková spokojenost.
Doporučuji a posílám k ní i moje známé.

Paní doktorka se, jak velí dnešní trendy, pustila do estetických úprav pomocí botoxu a výplní, ale vůbec jí to nejde, formou pokus omyl staví pacientky do role pokusných králíků. Konkrétně u mě, výsledek žalostný.a to jsem u ní byla i na dvou opravách. Za 10000,- jsem probrečela týden...Důrazně nedoporučuji. Pokud zvažujete kosmetický zákrok, určitě se vydejte raději do Phy.

Po dvou pokusech vyléčit mé zarudlé skvrny na zápěstí se nezdařilo, a dodnes mám následky, zmizela pigmentace na místech kde byla aplikována mast. A paní lékařka konstatovala, že to není po masti ale ztráta pigmentace. Žádala jsem o další léčbu, kterou mi doporučila magistra z lékárny mast, která je jen na předpis. A paní doktorka mi sdělila, že mi na toto již nic nepomůže. Ať si koupím tuto mast za 800 Kč sama, která mi dle názoru paní doktory stejně nepomůže. A tím skončila léčba. Do té doby jsem žádnou ztrátou pigmentu netrpěla. Nedoporučuju !

Milá, ochotná, pomůže radou i léky. Přijemné prostředí a sestra je také fajn!

Trpělivá, empatická lékařka, která při všech mých návštěvách věnovala maximální péči mým dlouhodobým kožním problémům. Vysvětlila mi co je vhodné a co niko-li, zabralo to, děkuji a doporučuji všem.

Paní doktorka se k naší rodině chovala vždy velmi pěkně a jako jediná nám dokázala vysvětlit, že jsou věci,které se vyléčit nedají,ale že jde nemoc zmírnit.Málokterý lékař nám věnoval tolik času a trpělivosti.Děkuji.

Svědomitá a schopná lékařka. Při každé mé návštěvě se chovala mile, poradila a nemoc s kterou jsem přišel vyléčila. S její prací a přístupem jsem velmi spokojen.

Celkově to určitě není špatná lékařka. Co se týče ale mého případu, tak nemohu hodnotit kladně, když se x let úspěšně-neúspěšně "léčíte" s výsledkem 0. Za ty roky si už člověk připadá jako pokusný králík, který nechává nemalé částky v lékarně, které když se sečtou, tak by daly na luxusní dovolenou. Nejhorší však byl dodatek na konci jedné návštěvy v duchu, že si za to můžete v podstatě sami, já vám klidně zase něco napíšu a tím to končí..Tak po tomhle už si další návštěvu hodně rozmyslím.

Jsem spokojena s výsledkem léčení.