Dermamedica
Komenského 420, Náchod

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Z návštěvy jsem byla maximálně zklamaná. Objednávala jsem se na konzultaci již před létem 2022, termín jsem dostala v říjnu. Problémy jsem se samozřejmě snažila řešit dalšími způsoby, jelikož tolik měsíců člověk trpět nevydrží. Objednaná jsem byla na 12 hodinu. Když jsem přišla na recepci, paní doktorka mi sdělila, že má hlad a chce jít na oběd, ale ať teda jdu. Když jsem jí vysvětlila, co mě trápí, mi bylo řečeno, že podle fotek neléčí a ať přijdu až bude můj problém aktuální, že jsem měla přijít když jsem vypadá tak, jako na fotce. Na to jsem jí řekla, že mě dříve nechtěli objednat. Musím říct, že méně empatického doktora jsem ještě nezažila. Člověk čeká x měsíců na termín a ve finále to je úplně ztracený čas!! Není přeci problém pacienta, že si objednávají lidi v době oběda. Další perla byla, když mi sestra na dotaz, kdy jsem objednaná na sken pih řekla, že objednaná nejsem a že tam mám mnou zrušené 3 návštěvy, coz nemůže být pravda, žádné jsem nerušila, když jsem se tam snažila tak dlouho dostat. Zmatek, arogance, nelidský přístup. Nikdy více !

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní - 1.np. budovy Medical Hamra s.r.o. Jiný

Paní doktorka se ke mě chovala arogantně, mluvila se mnou jako s malým hloupým děckem (jsem důchodkyně). Pořád mi tvrdila, že mám oteklé nohy a že si je musím celé obvazovat. Čím víc jsem se jí snažila vysvětlit, že nohy oteklé nemám (mám je takové celý život) tím víc se mnou mluvila jako s blbcem. "Chytrá" paní doktorka, která zná moje tělo (při první návštěvě) líp než já a vyhrožuje, že přijdu o obě nohy pokud nebudu dělat to co mi říká. A s diagnózou byla úplně mimo. Nedoporučuji!!!

Příjemná, rychlá, bystrá, snaživá ,doufám že taková zůstane. Ordinace čistá, světlá, moderní.
Sestry jsou svědomité, rychlé a šikovné. Z mojí strany celková spokojenost.
Doporučuji a posílám k ní i moje známé.

Paní doktorka se, jak velí dnešní trendy, pustila do estetických úprav pomocí botoxu a výplní, ale vůbec jí to nejde, formou pokus omyl staví pacientky do role pokusných králíků. Konkrétně u mě, výsledek žalostný.a to jsem u ní byla i na dvou opravách. Za 10000,- jsem probrečela týden...Důrazně nedoporučuji. Pokud zvažujete kosmetický zákrok, určitě se vydejte raději do Phy.

Po dvou pokusech vyléčit mé zarudlé skvrny na zápěstí se nezdařilo, a dodnes mám následky, zmizela pigmentace na místech kde byla aplikována mast. A paní lékařka konstatovala, že to není po masti ale ztráta pigmentace. Žádala jsem o další léčbu, kterou mi doporučila magistra z lékárny mast, která je jen na předpis. A paní doktorka mi sdělila, že mi na toto již nic nepomůže. Ať si koupím tuto mast za 800 Kč sama, která mi dle názoru paní doktory stejně nepomůže. A tím skončila léčba. Do té doby jsem žádnou ztrátou pigmentu netrpěla. Nedoporučuju !

Milá, ochotná, pomůže radou i léky. Přijemné prostředí a sestra je také fajn!

Trpělivá, empatická lékařka, která při všech mých návštěvách věnovala maximální péči mým dlouhodobým kožním problémům. Vysvětlila mi co je vhodné a co niko-li, zabralo to, děkuji a doporučuji všem.

Paní doktorka se k naší rodině chovala vždy velmi pěkně a jako jediná nám dokázala vysvětlit, že jsou věci,které se vyléčit nedají,ale že jde nemoc zmírnit.Málokterý lékař nám věnoval tolik času a trpělivosti.Děkuji.

Svědomitá a schopná lékařka. Při každé mé návštěvě se chovala mile, poradila a nemoc s kterou jsem přišel vyléčila. S její prací a přístupem jsem velmi spokojen.

Celkově to určitě není špatná lékařka. Co se týče ale mého případu, tak nemohu hodnotit kladně, když se x let úspěšně-neúspěšně "léčíte" s výsledkem 0. Za ty roky si už člověk připadá jako pokusný králík, který nechává nemalé částky v lékarně, které když se sečtou, tak by daly na luxusní dovolenou. Nejhorší však byl dodatek na konci jedné návštěvy v duchu, že si za to můžete v podstatě sami, já vám klidně zase něco napíšu a tím to končí..Tak po tomhle už si další návštěvu hodně rozmyslím.