Roman Švec, zubař

MUDr. Roman Švec

Zubař

Ludvíka Svobody 25, Slavkov
Praktický lékař stomatolog

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pan doktor je výborný stomatolog! Už se nebojím chodit k zubaři, jako tomu bylo v minulosti u jiných lékařů. Je naprosto profesionální a má velmi citliví přístup ke svým pacientům. Bolest při jeho zákrocích jsem u něj nikdy nepoznal a to mi rekonstruoval mnoho zubů. Mám k němu velikou důvěru. Musím také pochválit jeho asistenci, sestřičku, která je velmi ochotná a milá. Oba jsou sehraní a oběma přeji hodně zdaru.

Odborník sice je, ale souhlasím s ostatními - je neskutečně nepříjemný, stejně jako jeho manželka - sestra. Nevím, jestli by se něco stalo, kdyby se trošku usmál a byl milejší. Od té doby, co je "v módě" dentální hygiena, zkontroluje pouze jeden chrup, když z něho teče krev, odmítá kontrolovat ostatní a dělá půlhodinovou přednášku o tom, jak si čistit zuby. (Což asi vůbec nevím). Nevím, jestli to mám vůbec zapotřebí se tam vláčet, když mi nic nezkontroluje, jenom je nevrlý a uráží. Už hodně dlouho se chystám změnit zubaře kvůli stresům z jeho neadekvátního postoje, ale teď už je to konečná. Takže pro ty, kdo se chtějí stresovat, být sice poučeni, jak si čistit zuby, ale nebýt zcela vyšetřeni, vřele doporučuji.

Odbornik to mozna je [az na vykyvy,nedava prostor alternativnim postupum, jeho nejoblibenejsi prace,vrtat a trhat a doporucovat co nejnakladnejsi peci], ale jeho jednani se rok od roku zhorsuje.

Pan doktor je je jeden z nejlepších odborníků, kteří v Opavě a okolí jsou. Jeho přístup je profesionální a bezproblémový, negativní hodnocení opravdu nechápu.
Celá rodina je u něj velmi spokojená.

Z návštěv pana doktora mám vždy hrůzu už několik dní předem a také několik dní poté. Ne snad kvůli bolesti (které umí někdy docela dobře zabránit), ale kvůli jeho chování a přístupu. A nemluvě o sestře. Jelikož k němu chodí mnoho známých a celá moje rodina a všichni se domníváme, že ve svém oboru je odborník, ještě jsem nepřešla jinam, ale jinak je skutečně neschopen nějaké normální komunikace, při které by mě aspoň několikrát neurazil. Skutečně škoda, že je takto arogantní.

na pana doktora si nemůžu stěžovat, chodím k němu od školky a nikdy jsem s ním neměla problém. Když člověk dbá o zuby, aby je měl dobré, tak s člověkem nemá problém. Párkrát se mi stalo, že mi něco řekl, ale byl upřímný a měl pravdu. Akorát je to soukromý zubař a ceny jsou pálky no..

Mudr.Švec jako odborník velice schopný-pochvala, ale lidská stránka-důtka.arogantní a náladový člověk,před pacientem řeší své osobní problémy a v jeho ordinaci je dusno a nepříjemná atmosféra.celá rodina právě kvůli toho odešla.škoda tak šikovného zubaře,když se neumí chovat.

Pečlivý a hodně mi pomohl.Teď se už nebojím zubaře.Děkuji

Arogantní, odborník dobrý, ale neumí komunikovat s lidmi. Sestra je neustále nepříjemná. Provádí neodůvodněné zákroky - po konzultaci sa jiným stomatologem.

výborný stomatolog. jsem s nim velice spokojená.