MUDr. Roman Přibek

Štěkeň 1 adresa

Stomatologická ordinace
č.d. 119, Štěkeň

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

musim aspon touto cestou moc podekovat,rok jsem hledala lzubniho lekare ,skvely pristup ,ochota ,rada proste to nejlepsi jednani,jsem max. spokojena,kdyby meli klienti na vyber a lekar nemel plny stav muzu jen doporucit MOC DEKUJI

Děkuji panu doktorovi za ochotu a rychlé,citlivé, bezbolestné vytržení dvou dětských problematických zubů.

Lepší zubařský tým jsem nepotkala !!!
Děkujeme,Přibkovi , za ochotu a péči !!!!
Rezko-Vávři

K dr. Přibkovi chodím téměř 20 let a nemůžu cokoliv vytknout, postupně se přidala celá moje rodina, jak dorůstali:-) a paní Přibková, ač mají kapacitu plnou přibrala i několik rodin mých kamarádů. Vše v naprostém pořádku, kdykoliv byl problém, někdy bohužel, zuby nepočkají, řešilo se i v mimo pracovní dobu a vše s úsměvem v pohodě. Lidsky i profesionálně na 1.Díky moc

velice sikovny zubar ke kteremu se nebojim chodit,prijemny k pacientum,chodime k nemu cela rodina a jsme velice spokojeni,neznam lepsiho.

Velmi dobrý přístup , nejlepší zubní lékař u kterého jsem byl

super doktor

Šikula,příjemný,pohodový...i jeho manželka coby sestřička:-)

U pana zubaře jsme celá rodina a jsme velice spokojený.

OPRAVDU PERFEKTNÍ PAN ZUBAŘ. TAKOVÝCH ZUBAŘŮ VÍC A NIKDO BY NEMĚL STRACH K NIM CHODIT. VŠE VYSVĚTLÍ, JE PŘÍJEMNÝ A PEČLIVÝ. A HLAVNĚ, NEVÍM U NĚJ, CO TO JE BOLEST - A TO ASI ZAJÍMÁ U HODNOCENÍ ZUBAŘE VĚTŠINU Z NÁS O:))