Roman Kadlec, zubař Praha

lékař Roman Kadlec

Zubař Více

Smilecentrum Vinohrady

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta

Běžný termín

Vstupní vyšetření

Estetická stomatologie +5 Více

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Parodontologické konzultace

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkuji V roce...

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Protetické náhrady

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Pan doktor Kadlec je skvělý! opravdu muž na svém místě, který navíc dokáže vytvořit takovou atmosféru, že skoro zapomenete, že jste u zubaře :D rozhodně doporučuji, je to profík!

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sice jsem u pana zubaře zářím měla jen vstupní vyšetření ale byl příjemný ze i když me čekají 4vetsi a par menších zákroku tak se zářím vůbec nebojím!

S ošetřením pana doktora jsem absolutmě spokojen. Postupně u mne odbourává v dětství získanou fobii ze zubařů :-).

Z vlastní zkušenosti mohu Romana Kadlece doporučit! Chodíme s celou rodinou už roky, nejen, že je skvělý k dětem (což se nám opravdu nikde předtím nestalo a naše děti ho milují), ale vždy dobře poradí a hlavně mu jde o to, aby zachránil zuby v přírodní podobě, to hodně cením, protože každý jiný by mi byl býval před pár lety navrtal mnoho implantátů a inkasoval nemalou částku a doktor Kadlec mi velmi pomohl. (byť implantát tedy mám, nakonec jeden a ani o něm nevím). Kdo hledáte dobrého zubaře, pak věřte, že jste právě našli. Dita Škramovská s rodinou

Byla jsem u pana doktora na fasetách a jsem fakt nadšená. Dlouho jsem o tom uvažovala, ale vadilo mi, že se musí zuby obrousit, což u něj nemusí být. vypadá to skvěle. Sice jsem byla v začátku překvapená, jak moc je pan doktor pedant na zubní hygienu, ale chápu proč. I můj muž si nemůže vynachválit a ani děti bych do jiných rukou nesvěřila! Jsme rádi, že jste zpět v Praze! Vaše věrná klientka Andrea Velecká s rodinou

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je pravda, že elektrický zubní kartáček výrazně poškozuje dáseň a sklovinu? V případě, že ano, jak ho tedy správně používat, aby to požkození bylo co nejmenší? Každý tvrdí něco jiného, tak bych v tom rád měl jasno. Děkuji za odpověď.

Dobry den, el. zubni kartacek sklovinu neposkodi. Je to mylne tvrzeni. Mysleny jsou krckove defekty, ktere vznikaji tesne pod ukoncenim skloviny a kde zacina mekkci cast zubni tkane. Dasne tez neposkodi, pokud nepouzivate ultra tvrdy nasadec. Dulezite jsou co nejmekkci kartacky, drzet je priblizne 45 stupnu k zubu a ne abrazivni pasty.

lékař Roman Kadlec

• Paradentóza