Rehabilitační centrum Šumava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Vítězslava Nezvala 1707/30, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nerada se jakkoliv veřejně vyjadřuji, ale jak se při naší návštěvě (pan) doktor projevil mi vyrazilo dech. Jednání nejen s pacientem velmi arogantní, nepříjemné, manipulativní s nadvládou moci bez jakékoliv empatie a s odjízdějícím traumatem. Autoritativní přístup se získává jinak než nešťastnou formou, ať už verbální či neverbální komunikace, která je mu zřejmě blízká. Vzdělání získal pouze z důvodu, aby mohl aplikovat odborné názvy na pacientech, ale zároveň tím nic kloudného nesdělit. Zda-li doporučuji? Ani náhodou!

Umístění: Rehabilitační centrum Šumava Jiný

Pan Hrdý je naprosto úžasný člověk, neskutečně šikovný lékař a ve spolupráci s jeho fyzioterapeutkami mi pomohl a pomáhá nadále se spoustou potíží, od ženských problémů přes skoliózu až po zlomeninu paty. Docházím tam ráda.

C
Umístění: Rehabilitační centrum Šumava Jiný

Necitlivý,arogantní přístup. Zesměšnění pacienta. Cítila jsem se jako na pranýři. Podotýkám celý život sportuji a o své tělo se starám. Podle dr. jsem pouze konzumentem svého těla!

Umístění: Rehabilitační centrum Šumava Jiný

Nerovnováhu v držení těla a bolesti tím způsobené lékař zmapoval okamžitě během prvních pár minut. Bolesti levé ruky a pravé nohy byly skryté, odhalil je stlačením míst, přičemž na opačných končetinách byla stejná místa po stlačení nebolestivá. Pro mě jako neodborníka je šokující, jak rychle bylo vše vysvětleno v souvislostech. Rada nenosit kabelku na levém rameni, ale na pravém, mi pomohla okamžitě ztlumit bolesti páteře.

Umístění: Rehabilitační centrum Šumava Jiný

Taky jsem se necítil u pana doktora zcela komfortně, příčinou ale nebyl on nebo to jak se choval, ale to, že okamžitě odhalil a naprosto přesně pojmenoval co jsem na svém těle za celý svůj život zanedbal a logicky se to muselo nějak projevit. Stejně jako každé narušení rovnováhy ve všech oblastech našeho konání. Víceméně jsem tušil jakou zpětnou vazbu dostanu a jednání pana doktora bylo naprosto korektní, vstřícné a instruktážní. Přišel jsme si hlavně pro radu, jak se co nejefektivněji poprat s opětovným přiblížením se ke kýžené rovnováze těla. Pro řešení problému je klíčové jeho přesné pojmenování a náprava skoro vždy bolí!

Umístění: Rehabilitační centrum Šumava Jiný

Jsem vesely clovek, ale u pana doktora me dobra nalada presla ve 3 sekundach. Byl na me vylozene arogantni, mluvil ve sve doktorske reci, takze kdyz uz bylo u konce, nevedela jsem o svem problemu vladtne nic, jen jsem z jeho chovani pochopila, ze jsem blba a jeste nemam zadne svaly ani se neumim hybat. Po odchodu z orginace jsem se v aute rozbrecela. Tohoto doktora, at je dobry jak chce, nedoporucuji pro slabsi povahy. Jeste ted je mi z cele situace neprijemne.

Umístění: Ordinace Jiný

Arogantní a zlý. Bohužel jinak se tento člověk nedá charakterizovat. Zneužívá svého postavení moci nad pacientem a i po odborné stránce zklamání. Skutečně doposud nejhorší zkušenost s lékařem v životě. Za sebe rozhodně nedoporučuji!!!

Umístění: Rehabilitační centrum Šumava

Navštívila jsem p. doktora s dcerou a jejími problémy ohledně bolestí v oblasti kyčle. Již při první návštěvě ve mně vzbudil důvěru svými metodami. Dceři je 15 a pomocí cviků, které názorně předvedla na dceři sestřička, dokázal okamžitě odbourat bolest, kterou při vyšetření pocítila. Jsem nadšená, a s dcerou se věnujeme cvikům dle pokynů každé ráno. Terapie je pojata velmi zajímavým způsobem - vrátit se ve svých představách do batolícího věku a s tím pracovat. DOPORUČUJI!

špatný, nepomohl mi, měl jsem problémy se zády a jediný, co mi řekl, bylo abych cvičil nějakou batolecí polohu, kterou jsem měl cvičit 2 měsíce. Po 2 měsících jsem přišel na kontrolu a záda stále bolely, jediné, co mi řekl bylo, že cvičím blbě. Poté jsem vyzkoušel jiné fyzioterapeuty, kteří mi pomohli a tomuto postupu se až vysmáli, jelikož by mě ke zdravým zádům v životě nedovedl. Pana Hrdého absolutně nedoporučuji.

Nikdo mi neuměl pomoci, Nejraději by mne operovali, Karpální tunely jsem měla mít operované před 8 lety a stále ještě vyšívám. Díky panu doktorovi Hrdému a jeho týmu trpělivých spolupracovníků