U Lesa 1481/2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chválím, na rozdíl od jiných pan Bartoň psa prohlédl před klinikou v pohybu (pajdal na př. tlapu) po chvíli prohmatal postiženou končetinu a bez vnucování rentgenu (což je u ostatních v 90% první reakce) naordinoval tabletky. Jedná se o mladého NO v růstu. Skutečně po cca 10 dnech pes přestal pajdat. Cena ošetření nízká, (vzhledem k ostatním) a přístup profesionální. Doporučil kloubní výživu, a přestože ji sám prodává, nevnucoval. Takže jsem ji koupil u něho - byť možná mírně dražší než na netu. Celkově doporučuji a jinam se svým psem nepůjdu, v případě potíží.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám operoval pejska a povedlo se.Vše vysvětlil,ochotný,pečlivý.Na někohi by mohl působit malinko arogantně.Ale ja byla spokojená.Operace se povedla.

Umístění: Ordinace Konzultace operace a ortopedicke vysetreni

Minulý týden jsem byla se svým pejskem (německý špic trpasličí) na konzultaci u pana doktora Bartoně. Jiný veterinár mi totiž řekl,že má luxaci čéšky.Tak jsem chtěla posouzení přímo od ortopeda.
Pan doktor pejske vyšetřil a řekl,že budeme muset udělat rentgen,že to vypadá na nejhorší stupeň postižení.
Po rtg řekl,že to je dost špatně vidět,že by bylo potřeba udělat ještě CT,ktere je mnohem pečlivější.Dal mi i lepši cenu za CT,prorože to původně nebylo v plánu a dělal to pro sebe,aby to mohl lépe posoudit.
Pejska museli uspat a jela jsem pro něj az v 16h.
To už tam ale pan doktor nebyla a pejska mi předala doktorka (ne ortopedka) se slovy, operace by byla potřeba,levá noha je horší než pravá.Levá by stála 20tis a prava 10tis. Toť vše.
Tak jsem si vydupala,ze dalsi den chci mluvit primo s doktorem.Protoze toto mi jako zavěr,kdyz jsem tam nechala 5tis fakt nestacilo.
Dalsi den jsem mluvila přímo s ním a byl ochotný,vše mi vysvětlil.Ukázal na rentgenu.Co by bylo potřeba udelat,co se stane kdyz na tu operaci nepujde.
A navrhl mi i levnejsi variantu.Stravil se mnou pul hodiny a byl opravdu ochotny vse vysvetlit a ukazat.Takze za me pozitivni recenze

Umístění: Ordinace ochrnutí jezevčíka

Pan doktor Bartoň je skutečným mistrem operatérem. Naše fenečka Orion ochrnula na zadní část těla. Přesto, že byla sobota a pan doktor nebyl přítomen, tak po telefonátu se setřičkou byl ochoten naši fenečku operovat po důkladném vyšetření. Ve smluvený čas přijel, vyšetřil a operaci provedl. Každému, kdo je postaven před rozhodnutí, kde nechat pejska operovat, doporučujeme pana MVDr. Bartoně. Nejenom, že rozumí zvířatům, ale má velmi zodpovědný přístup k jejich léčbě a rehabilitaci. Nemohu souhlasit s negativními názory v tomto fóru. Děkujeme panu doktorovi Bartoňovi a jeho týmu. Naše fenečka 3 týdny po operaci už chodila a teď vesele běhá jako čert.
Ivana a Vladislav Bednářovi a jezevčice Orion

Pana doktora Bartoně doporučuji všem jako skvělého chirurga. Operoval páteř naší fence trpasličího pinče poté, co ochrnula na zadní nohy po napadení jiným psem. Skvěle odvedená práce a příjemné jednání pana doktora i ostatního personálu. Děkujeme Vám !!! Květoslava Cardová, České Budějovice

Tohoto veterináře nedoporučuji. Velmi arogantní, ochotný snad když se dobře vyspí a vy dobře zaplatíte. Pokud se váš pes zdráhá být ošetřen, Zvyšuje hlas. Velmi neprofesionální projev jak k lidským, tak psím pacientům,

Mohu jenom doporučit, s péčí o moji fenku jsem velice spokojená, měla prasklé vazy v koleni. Pan doktor výborný ortoped!!!

Po včerejších zkušenostech přidávám velmi negativní hodnocení. Doktorovi jde pouze o peníze, stav pejska ho absolutně nezajímal, kdyby jsme se ho pořád na něco nevyptávali, tak nám nic neřekne a vůbec nevypadalo, že se na výsledky pejska díval. V jednu chvíli mluvil jinak a až když jsme se zajímali, co a jak máme dělat, tak nám výsledky přímo ukázal, pořádně je pročetl a najednou mluvil zase úplně něco jiného. JDE JIM TAM POUZE O NEHORÁZNĚ VELKÉ PENÍZE, na zvířátko kašlou a nechají ho trápit. Doktor byl dokonce na nás sprostý, pejsek byl v agónii a když ho vyšetřoval, tak se po něm lehce ohnal a za to jsme dostali vynadáno sprostými slovy, v životě jsem za celých 13,5 let našeho pejska neviděla tak HROZNÝ PŘÍSTUP, brečela bych z toho, že jsme ho v jeho posledních hodinách odvezli k tak NEOHLEDUPLNÉMU A STRAŠNÉMU doktorovi. Bohužel to v ČB pořádně neznáme a k tomuto doktorovi nás poslala jiná veterinářka. Doktor má absolutní nezájem o zvířátko, chce jenom peníze a že by jste dostali fakturu, to tam neexistuje. Personál je na tom podobně, přišlo mi, že ani pořádně neví, co dělají, je tam plno pomocných rukou, ale všichni jenom koukají a když jim doktor dá nějakou práci, tak to udělají špatně a pejska to bolí. Rozhodně si dobře rozmyslete, jestli chcete svého miláčka svěřit do rukou někomu takovému.

Musím bohužel souhlasit s předchozí kritikou na veterinární ordinaci,osobně jsem velmi ,velmi zklamán přístupem jak z řad lékařů,tak i personálu,nezlobte se ,ale snad nejde jen a jen o výdělek na našich kočkách a psech,bohužel to tak vypadá -přecházím k jinému veterinárnímu lékaři.Je jich v Č.B.a okolí naštěstí dost a výberu si podle sebe.

Jsem velmi zklamána touto veterinární klinikou, naprostý nezájem doktorů, bez lásky ke zvířatům. Cena vysoká, neodpovídá ošetření. Nějaká faktura k vyúčování, no to už vůbec ne! Můj pes měl nedávno velké problémy s páteří, na této veterině mi všichni doktoři tvrdili, že pejsek přestává chodit a velmi naříká z důvodu špatného srdíčka!! Dnes je můj pejsek již po operaci krční páteře (vyhřezlá plotýnka) a daří se mu skvěle. Kdybych dala na pány doktory v této veterinární nemocnici na sídl.Máj, tak by můj drahý pejsek již nežil a umíral by v hrozných bolestech, v lepším případě by ochrnul na všechny nožky. Jsem ráda, že jsem se dostala ke skutečnému odborníkovi do Písku a odešla od tak neprofesionálních lékařů!!!