Roman Bartoň, veterinář České Budějovice

MVDr. Roman Bartoň

Veterinář Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Lesa 1481/2, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ordinace Jiný

Chválím, na rozdíl od jiných pan Bartoň psa prohlédl před klinikou v pohybu (pajdal na př. tlapu) po chvíli prohmatal postiženou končetinu a bez vnucování rentgenu (což je u ostatních v 90% první reakce) naordinoval tabletky. Jedná se o mladého NO v růstu. Skutečně po cca 10 dnech pes přestal pajdat. Cena ošetření nízká, (vzhledem k ostatním) a přístup profesionální. Doporučil kloubní výživu, a přestože ji sám prodává, nevnucoval. Takže jsem ji koupil u něho - byť možná mírně dražší než na netu. Celkově doporučuji a jinam se svým psem nepůjdu, v případě potíží.


P
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor nám operoval pejska a povedlo se.Vše vysvětlil,ochotný,pečlivý.Na někohi by mohl působit malinko arogantně.Ale ja byla spokojená.Operace se povedla.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Konzultace operace a ortopedicke vysetreni

Minulý týden jsem byla se svým pejskem (německý špic trpasličí) na konzultaci u pana doktora Bartoně. Jiný veterinár mi totiž řekl,že má luxaci čéšky.Tak jsem chtěla posouzení přímo od ortopeda.
Pan doktor pejske vyšetřil a řekl,že budeme muset udělat rentgen,že to vypadá na nejhorší stupeň postižení.
Po rtg řekl,že to je dost špatně vidět,že by bylo potřeba udělat ještě CT,ktere je mnohem pečlivější.Dal mi i lepši cenu za CT,prorože to původně nebylo v plánu a dělal to pro sebe,aby to mohl lépe posoudit.
Pejska museli uspat a jela jsem pro něj az v 16h.
To už tam ale pan doktor nebyla a pejska mi předala doktorka (ne ortopedka) se slovy, operace by byla potřeba,levá noha je horší než pravá.Levá by stála 20tis a prava 10tis. Toť vše.
Tak jsem si vydupala,ze dalsi den chci mluvit primo s doktorem.Protoze toto mi jako zavěr,kdyz jsem tam nechala 5tis fakt nestacilo.
Dalsi den jsem mluvila přímo s ním a byl ochotný,vše mi vysvětlil.Ukázal na rentgenu.Co by bylo potřeba udelat,co se stane kdyz na tu operaci nepujde.
A navrhl mi i levnejsi variantu.Stravil se mnou pul hodiny a byl opravdu ochotny vse vysvetlit a ukazat.Takze za me pozitivni recenze


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ochrnutí jezevčíka

Pan doktor Bartoň je skutečným mistrem operatérem. Naše fenečka Orion ochrnula na zadní část těla. Přesto, že byla sobota a pan doktor nebyl přítomen, tak po telefonátu se setřičkou byl ochoten naši fenečku operovat po důkladném vyšetření. Ve smluvený čas přijel, vyšetřil a operaci provedl. Každému, kdo je postaven před rozhodnutí, kde nechat pejska operovat, doporučujeme pana MVDr. Bartoně. Nejenom, že rozumí zvířatům, ale má velmi zodpovědný přístup k jejich léčbě a rehabilitaci. Nemohu souhlasit s negativními názory v tomto fóru. Děkujeme panu doktorovi Bartoňovi a jeho týmu. Naše fenečka 3 týdny po operaci už chodila a teď vesele běhá jako čert.
Ivana a Vladislav Bednářovi a jezevčice Orion


Ověřeny pacient

Pana doktora Bartoně doporučuji všem jako skvělého chirurga. Operoval páteř naší fence trpasličího pinče poté, co ochrnula na zadní nohy po napadení jiným psem. Skvěle odvedená práce a příjemné jednání pana doktora i ostatního personálu. Děkujeme Vám !!! Květoslava Cardová, České Budějovice


A
Ověřeny pacient

Tohoto veterináře nedoporučuji. Velmi arogantní, ochotný snad když se dobře vyspí a vy dobře zaplatíte. Pokud se váš pes zdráhá být ošetřen, Zvyšuje hlas. Velmi neprofesionální projev jak k lidským, tak psím pacientům,


F
Ověřeny pacient

Mohu jenom doporučit, s péčí o moji fenku jsem velice spokojená, měla prasklé vazy v koleni. Pan doktor výborný ortoped!!!


D
Ověřeny pacient

Po včerejších zkušenostech přidávám velmi negativní hodnocení. Doktorovi jde pouze o peníze, stav pejska ho absolutně nezajímal, kdyby jsme se ho pořád na něco nevyptávali, tak nám nic neřekne a vůbec nevypadalo, že se na výsledky pejska díval. V jednu chvíli mluvil jinak a až když jsme se zajímali, co a jak máme dělat, tak nám výsledky přímo ukázal, pořádně je pročetl a najednou mluvil zase úplně něco jiného. JDE JIM TAM POUZE O NEHORÁZNĚ VELKÉ PENÍZE, na zvířátko kašlou a nechají ho trápit. Doktor byl dokonce na nás sprostý, pejsek byl v agónii a když ho vyšetřoval, tak se po něm lehce ohnal a za to jsme dostali vynadáno sprostými slovy, v životě jsem za celých 13,5 let našeho pejska neviděla tak HROZNÝ PŘÍSTUP, brečela bych z toho, že jsme ho v jeho posledních hodinách odvezli k tak NEOHLEDUPLNÉMU A STRAŠNÉMU doktorovi. Bohužel to v ČB pořádně neznáme a k tomuto doktorovi nás poslala jiná veterinářka. Doktor má absolutní nezájem o zvířátko, chce jenom peníze a že by jste dostali fakturu, to tam neexistuje. Personál je na tom podobně, přišlo mi, že ani pořádně neví, co dělají, je tam plno pomocných rukou, ale všichni jenom koukají a když jim doktor dá nějakou práci, tak to udělají špatně a pejska to bolí. Rozhodně si dobře rozmyslete, jestli chcete svého miláčka svěřit do rukou někomu takovému.


P
Ověřeny pacient

Musím bohužel souhlasit s předchozí kritikou na veterinární ordinaci,osobně jsem velmi ,velmi zklamán přístupem jak z řad lékařů,tak i personálu,nezlobte se ,ale snad nejde jen a jen o výdělek na našich kočkách a psech,bohužel to tak vypadá -přecházím k jinému veterinárnímu lékaři.Je jich v Č.B.a okolí naštěstí dost a výberu si podle sebe.


M
Ověřeny pacient

Jsem velmi zklamána touto veterinární klinikou, naprostý nezájem doktorů, bez lásky ke zvířatům. Cena vysoká, neodpovídá ošetření. Nějaká faktura k vyúčování, no to už vůbec ne! Můj pes měl nedávno velké problémy s páteří, na této veterině mi všichni doktoři tvrdili, že pejsek přestává chodit a velmi naříká z důvodu špatného srdíčka!! Dnes je můj pejsek již po operaci krční páteře (vyhřezlá plotýnka) a daří se mu skvěle. Kdybych dala na pány doktory v této veterinární nemocnici na sídl.Máj, tak by můj drahý pejsek již nežil a umíral by v hrozných bolestech, v lepším případě by ochrnul na všechny nožky. Jsem ráda, že jsem se dostala ke skutečnému odborníkovi do Písku a odešla od tak neprofesionálních lékařů!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti