Václavská 570, Chrudim
Ord.specialisty-plast.chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

V říjńu jsem u pana doktora podstoupila liposukci stehen.
Jsem velice spokojená,v pondělí jsem nastoupila, v úterý na zákrok a ve středu domů, užasný. Pan doktor je velice příjemný má profesionální vystupování, vše vysvětlil a pooperační péče též na perfektní úrovni.Moc děkuji nejenom jemu, ale i sestřičkám které má v ordinaci.

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Augmentace

Dobrý den, pan doktor Remeš je výborný lékař, milý a přátelský a hlavně velmi šikovný. Mám již 8 let od něho udělaná prsa a nyní i na mammologii se mě ptali kdo mi je dělal,že tak krásná dlouho neviděli. Jsou opravdu hezká i po těch letech. Pan doktor mi odešel do Chrudimi a i když mám jiné lékaře z jeho oboru blíž, klidně bych jela za ním. Můžu doporučit!

Je mi skoro 42 let a mam 4 děti, to znamená, že má prsa byla no jak bych to napsala,byla příšerná. :-(
V dubnu jsem byla na konzultaci u pana doktora a ten mi doporučil nejprve modelaci prsou a pak pokud budu chtít, tak i augmentaci (zvětšení prsou). Byla jsem si jista, že po modelaci tam mít nic nebudu a tu druhou operaci rovněž podstoupím. Dne 11.10 jsem podstoupila modelaci prsou a byla jsem nadšená jak krásná prsa mám. :-) Takže augmentace nebude potřeba a jsem spokojena, šťastná a sebevědomá ženská, která se nemusí trápit, co si mam vzít na sebe!!! Pane doktore, děkuji Vám za úžasně provedenou práci. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala pravě Vás :-)

Byla jsem u pana doktora na konzultaci a byla jsem nadšená, jak je mily a vstřícný. Odcházela jsem skoro po hodinové konzultaci a rozhodnuta podstoupit komplikovanou abdominoplastiku. Za tři měsíce mám termín op.

Pan doktor Remeš je výborný plastický chirurg, podstoupila jsem u něj před 2 měsíci augmentaci ( zvětšení prsou) a musím jen a jen chválit, pak doktor udělal zázrak a já jsem maximálně spokojená!!!!! Je milý a ochotný odpovědět na jakékoliv otázky, nemusíte se bát, že Vás odbyde, nebere Vás jako další případ ale jako člověka. Za sebe mohu pana doktora jen doporučit, kdybych někdy příště potřebovala opět plastického chirurga, mám vybráno!!! Díky pane doktore :-) Erika

U doktora Remeše jsem podstoupil operaci odstátých ušních boltců. Konzultace i jednání bylo v pořádku, pan doktor příjemný a milý. Operace proběhla v klidu, nic nebolelo, ani následující dny jsem necítil žádné problémy. Jenže nyní je to cca. 4 měsíce po operaci a uši mám téměř stejně jako předtím. Změnu nikdo v okolí nepoznal. Nemluvě o tom, jak vypadají jizvy, sice nejsou za uchem moc vidět ale šití by měl doktor Remeš někde natrénovat. Takže sice vše proběhlo v klidu a bez bolesti a výsledek žádný, pouze jsem utratil skoro 10 000 Kč. Teplý

Pan doktor jé nejen dobrý plastický chirurg, ale také člověk.Nemohu jinak než chválit, chválit a vřele doporučovat.Vrátil mi ztracené sebevědomí.Byla jsem u něho na zmenšení prsních dvorců v lokální anestezii.Po dětech jsem měla prsa povislá s velkými prsními dvorci.Dnes jsou má prsa stejně krásná jako v 16 letech A v ceně jsou už zahrnuty kontroly, převazy a případné kontroly.Pan doktor je ten nejlepší.Jezdím za ním do Chrudimi a to mám 500m od bydliště velkou kliniku plastické chirurgie.Jana

Pan doktor je velmi milý a profesionál podstoupila jsem operaci prsou po operaci nastali neočekávané komplikace.Pan doktor o mě pečoval každý den mi dělal převazi i nad rámen nějaké pracovní doby. Nyní jsem opět zaním zašla jelikož každodení čištění jizev se podepsalo na srůstu jizev které se mi neíbí pan doktor mě objednal a jizvy mi opravý.Pana doktora mohu jen doporučit a pokud má někdo jiný názor nejdříve at se také zamyslí nad sebou zda dodržoval vše co měl a ikdyby se vlodila chyba pana doktora tak jsme jen lidé a stát se to může.

Velmi milý,příjemný.Velice mi pomohl.Velké díky,pane doktore!

Můžu jen doporučit. Jsem velmi spokojená.