Ord.specialisty-plast.chirurgie
Václavská 570, Chrudim

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

Již dlouho jsem nezažila tak neetické jednání ze strany lékaře, naprosto nevhodné komentáře, nadřazenost. A sestřička se ještě jeho komentářům přihlouple směje, místo aby se pacienta zastala nebo doktora upozornila na nevhodné chování.

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

Podstoupila jsem u p.Remeše blefaroplastiku HV a jsem nadmíru spokojená s výsledkem.Pan doktor velmi milý a sestřičky to samé. Určitě doporučuji.

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

Úžasný přístup lékaře i sestřiček. Podstouipila jsem operaci karpálních tunelů a konečně jsem se po dlouhé době vyspala.

Jsem naprosto spokojená s příjemným a 100% přístupem celého kolektivu. Dr.Remeš odvedl skvělou práci.
Všem mohu jenom doporučit.
S pozdravem Dvořáková

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

Pan doktor Remeš, příjemný, milý, ochotný člověk.. v Květnu jsem podstoupila augmentaci prsou ( 290 ml, anatomické značka Nagor) , celý život prsa nula nic ( prsa snad jen při kojení :D ) . Teď můžu konečně říct že mám prsa , sebevědomí se díky panu doktorovi zvedlo snad na 100% :) Jeho přístup , jeho práce naprosto super a profesionální :) nelituji a můžu jen DOPORUČIT !! Takže kdo váhá pan doktor Remeš je skvělá volba !! :)

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

V lednu 2022 jsem podstoupila u pana doktora Remeše augmentaci prsou (anatomické 295 ml. pod sval zn. Arion) Pan doktor je milý, vstřícný a jeho přístup je profesionální a lidský. S výsledkem operace jsem velice spokojená a konečně můžu říct, že mám prsa, která jsem si už dlouho přála. Také musím pochválit sestřičky, jak v nemocni v Ústí nad Orlicí, tak i v ordinaci u pana doktora, jsou milé, ochotné a sympatické. Pana doktora Remeše mohu všem jen a jen doporučit. Moc mu děkuji.

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

Pan doktor je moc prijemny a sympaticky clovek, vyslechne vas, poradi a splni vase prani, podstoupila jsem augmentaci prsou v lednu 2022 a uz od zacatku vypadala prsa krasne a presne podle mych predstav, prirozena a plna pevna nadra. Dekuji mnohokrat a doporucuji na 1000%. Sla bych na operaci klidne znovu, pred zakrokem jsem se bala bolesti, abych zvladla peci o syna, ale dalo se to zvladnout, tlak na hrudniku trval jen dva tydny. Na prsa jsem si diky velikosti brzy zvykla (290ml anatomicke-znacka Arion- pod sval) a jsem opravdu moc spokojena. Dekuji dekuji :-)

Od pana doktora Remese mam zvetsena prsa a prisite odstavajici usi. Jsem naprosto spokojena a pana doktora vsude doporucuji.

Pan doktor je prostě nejlepší Příjemný, usměvavý, vůbec se nebojíte na cokoliv zeptat. Mám krásná nová prsa a navíc za skvělou cenu. Musím jen a jen doporučit. Celou dobu jsem se v péči pana doktora i jeho sestřiček cítila bezvadně

Umístění: Ord.specialisty-plast.chirurgie Jiný

Operace horních víček a modelace prsou. Přístup pana doktora i sestřiček super a výsledek operace také! Všem mohu jen doporučit.