MUDr. Robert Pecha

Strážovská 1247, Kyjov

Poliklinika Veselí nad Moravou
U Polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o., odborné ordinace přirozený porod

Pan doktor byl skvělý. Staral se, vtipkoval, neměl problém s porodním plánem a na vše se ptal zda může :) Šití bylo rychlé a porod i přes vex vážně super :) Pokud bych měla rodit znovu, tak pouze s ním

Pana doktora Pechu jsem mela u porodu. Byl za mnou od rana, co mi praskla voda nekolikrat az do vecera, kdy jsem rodila...Porod sice ridila porodni asistentka, ale pri siti byl doktor super. Mozna nekomu jeho vtipkovani vadi a pripada mu nemistne, ale mne to bylo prijemne, protoze siti bylo bolestive, ale nevnimala jsem to tak moc, kdyz jsem se soustredila na rozhovor s nim. Mne i memu priteli byl pan doktor sympaticky, byl moc prijemny, zasita jsem velmi dobre, bez komplikaci. Nemam si na co stezovat.

Nevím jaký je lékař v ambulanci,měla jsem ho u porodu a ještě po roce mám z toho zážitku hrůzu!Porod mi vyvolávali ráno,do večera jsem neporodila a pan doktor vtipkoval že ho pak už nemám budit,to je fakt super humor,když máte celý den kontrakce.Samozřejmě jsem začala rodit v noci.Porodila jsem s porodní asistentkou bez nástřihu,pan doktor došel na šití s tím že to se nemusí šít,šak to má dobré.Asistentka samozřejmě byla proti,tak mě šil s nechutí a bez umrtvení!A perlička nakonec,dělal mi revizi bez souhlasu a bez uspání.Takže si dovedete představit po krásném porodu,taková bolest že jsem i brečela!Nevěděla jsem co mě dělá,až ráno došly s papírem k souhlasu k revizi!Nevím asi měl špatný den,ale nemusí si to vybíjet na rodičkách!Takže za mě doktora nedoporučuji!

Výborný lékař, pečlivý, vždy dokáže poradit a povzbudit. Žádné dlouhé čekání, sestřičky vždy usměvavé :)

Jsem velmi spokojená. Příjemný, milý, šetrný. První lékař co mi vyšetřil prsa. Poradil se změnou antikoncepce. A sestřičky jsou andělé :-)