MUDr. Richard Linek

Zubař Více

Libouchec 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
č.d. 401, Libouchec

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence zubního kazu

Nejlepší zubař v okolí. Chodím k němu od malička a vždy je příjemný, empaticky, vše vysvětli. Ikdyz je jeho ordinace přetížená i přesto mi vzal dceru, která ma problémy od prvních zoubku. Choval se k ni strašně hezky, dcera se od nej nechala ošetřit už ve dvou letech a s jinými lékaři nespolupracuje. Nemohu opomenout i přístup sestřiček. Vsichni jsou moc hodný. Jen tak dal. Jsem moc rada, ze mam takového skvělého zubaře.

Nejlepší stomatolog, co znám. Profesionální, citlivý přístup.. Navštěvuji ho již od mala a kvalita jeho práce je znát dodnes. Špičkové vybavení ordinace, příjemný personál, opravdu by to chtělo více takovýchto lékařů..

Vždy spokojenost... Z mého pohledu profesionalni pristup, cely personal vzdy prijemny na lidi... Jen vice takovych lekaru...

Špičkový odborník a citlivý profesionál.

Naše celá rodina navštěvuje pana doktora už asi 18 let, lepšího zubaře jsme nikdy nepoznali, je počlivý, citlivý, všechno vysvětlí, nic od něj nebolí. Je ale pro své kvality velmi vytížený, proto jsou u něj dlouhé čekací lhůty a bere si na výpomoc jiné kolegy.

Už je to více jak 30 let. Byl jsem u něj jen jednou v životě (bohužel, odstěhoval jsem se příliš daleko ) , ale přesto si troufám napsat, že je nejlepší ze všech. Olda

Nejlepší stomatolog,co znám-a pár jsem jich už vystřídala.Dojíždíme k němu až z Prahy celá rodina již dlouhých víc jak 10 let...Ochotný,vstřícný,a,hlavně-UMÍ !
Velmi příjemný i všechen personál ordinace.DÍKY,pane doktore!

Mé zkušenosti jsou velmi dobré, jak po odborné stránce, tak co do přístupu k pacientům. Milý a pečlivý. Bohužel nevím, jak se jmenuje paní doktorka, co s ním pracuje, ošetřovala mě jen jednou, ale taktéž jsem jí nemohla nic vytknout.

Velice milý, příjemný, laskavý, ale i perfektní odborník. Jeho práce je vždy kvalitní a dokonale odvedená. Veškerý personál je také super. Vybavení ordinace jde s dobou a je vynikající. Pro nás pacienty je jen škoda, že není takových panů doktorů Linků více.

Stomatolog jak má být. Velmi pomohl nejen mě, ale i mé mamince. Celý personál ordinace nemá chybu. Lidský přístup a práce bez chyby. Zuby léčí a jeho modelace plomby nemá chybu. Není drahý. Práci zbytečně neprodlužuje. Mám srovnání i s jinými stomatology, tak vím o čem píši. Je škoda, že má plno. Znám mnoho lidí, kteří by ho potřebovali.