Pražská 528/29, Mělník

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace Zánět ledvin

Pokud si chcete popovídat, tak jej navštivte, mate-li však nějaký zdravotní problém, vyhněte se mu velkým obloukem. Velmi špatná zkusenost

Jeden z mudrů, který ze sebe nedělá pánaboha a díky tomu je nej - inteligence, moudrost, odbornost a přitom hodný normální člověk, děkuji za setkání s Vámi, když nemůžete pomoct léky, pomůžete tím, že jste.

Jeden zákrok u dr. Halíka mi stačil, kontrolu u něj jsem s díky odmítla. měla jsem jít na cystoskopii, na tu mě také vzal a ihned jak mě to zabolelo a zjistil, že mám zúženou trubici mi udělal zaživa dilataci. Bez jediného slova. alespoň jsem ho nepostřehla. Kdyby řekl - já vám teď tu trubuci rozšířím, což může trochu zabolet, protože se jinak dělá v částečné narkoze a potom si 3 dny poležíte v nemocnici, protože se tam musí nechat zavedená cévka. kdyby to řekl, odvětila bych tím, ať mi to teda udělá v té částečné anestezii. pan doktor bez mrknutí oka dilataci provedl a šupajda poslal mě domů s tím, že možná první vyčůrání bude trochu nepříjemné! já se divila proč trpím jako pes dobrý dva dny. po týdnu jsem byla poslaná do nemocnice, kde za mnou přišel doktor Brychcín aby mi oznámil, že jsem zaživa prodělala dilataci, kdybych šla k nim, tak si poležím tak nebo tak, ale bez bolestí. pustil mě domů a nyní naštěstí jsem v pořádku. ale .. celé tohle mi přišlo úplně zbytečné. na kontrolu mě chtěli dát k panu dr. Halíkovi, což jsem odmítla a jdu k dr. Brychcínovi, který je , jak se zdá, skutčně odborník !

ochotný a chápavý, odborně se zdá být dobrý

Pán MUDr. Halík príma odborník, pomohol mi s problémami s ledninovými kameny. Doporučuji

MUDr.Halík mě operoval v roce 2004 jsem bez problému dávám 100 procent děkuji

K profesionální a lidské stránce pana doktora nelze nic joného dodat než : nejlepší.
Vždy jsem byla spokojaná.

znamenitý!!

Doktor Halík je výborný po lidské a vynikající po odborné stránce.Operoval mého tchána a dopadlo to na výtečnou!Dávám 100%.

nejlepší lékař ve svém oboru v širokém a dalekém okolí
pokaždé odborně poradí a navrhne léčbu vám určenou