Ordinace ORL
Hradební 18, Cheb

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Takových"lidských"lékařů a i sestřiček by mělo být 1000x více.Vše v pořádku.Informace o problému,s kterým jsem do ordinace přišla, "polopatě" vysvětleno,postup terapie ...atd

Maximální spokojenost ve všech směrech, profesionální, příjemný, výborný odborník. Mohu vřele doporučit. :-)

Byli jsme u pana doktora několikrát a vždy jsme byli maximálně spokojeni s jeho přístupem a to i k malým dětem. Je ochotný a rád poradí.

Shledávám pana doktora Doležala za odborníka s naprosto přátelským přístupem k pacientům. Docházím k němu tři roky, vždy poradí, vždy pomůže. Takže za sebe doporučuji.

Pan doktor i sestřička jsou super a ve všem vyjdou pacientovi vstříc a poradí.

°

PAN doktor doležal,je velice optimisticky naladěný a pečlivý doktor,vždy mi pomohl,má i smysl pro humor to samé i sestřička.doporučuji

Pan doktor je velice příjemný, totéž jeho sestřička, po příchodu do ordinace se cítíte příjemně a velice pozitivně hodnotím přístup k dětem!!! Už jen nápis na dveřích v čekárně vás přesvědčí o tom, že nebudete obtěžovat: NEBOJTE SE ZAKLEPAT!!!

byla jsem s dcerou na prohlídce, oušek a dýchání kvůli mandličkám.
Pan doktor Havel a jeho sestra nás mile přivítali, k malé byli velice
hodní, neměla vůbec strach a poskytli mi v klidu poradenství.