Renata Zachová, pediatr

MUDr. Renata Zachová

Pediatr Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 125, Štěchovice
Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Absolutne uzasna lekarka. A tez uzasny clovek mimo ordinaci. Setra je take uzasna. Obe dve jsou odbornice na svem miste. Lekarka nikdy nic nepodceni. Muze se rozkrajet. To ze prijme telefonni hovor kdyz ma pacienta v ordinaci? - a kdy ma ty hovory jako prijimat. Kdyby je neprijimala, tak si zde zase maminky stezuji, ze je to ordinace kam se neda nikdy dovolat. Do teto ordinace se dovolste vzdy. Takze s Vami i po telefonu zkonzultuji kazdy akutni problem. Obe dve se opravdu pro vsechny snazi udelat co mohou. Bohuzel maminky, ktere by byly nespokoje vzdy se najdou vsude. Ja si lepsi lekarku a sestru ani nedokazu predstavit.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Začnu sestřičkou, ta je opravdu profík na svém místě, pohotová, znalá, rychlá, příjemná a ještě k tomu krásná ( to jistě potěší tatínky) :-)
Paní doktorka je podle mého názoru též skvělá, souhlasím ale i s názory níže, že je občas až moc na telefonu (ale co má dělat, když jí pořád někdo volá a ptá se na kraviny jako co s rýmičkou apod.), a občas je trošičku taková jako ve snu, ale jinak na ni nedám dopustit. Přešla jsem k ní poté, co nám dr odešla do důchodu a nahradila ji mladá dr, která neměla o ničem ani šajnu (a to nesouvisí s věkem) a zcela ji chyběla empatie. Suma sumárum, chodím k paní dr Zachové opravdu ráda a vřele ji doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

k paní doktorce chodím s dětmi již 10let a jsem nadmíru spokojená. V současné době jsme se odstěhovali cca 40km od jejího působiště, ale děti jsem stále nechala u ní a dojíždíme v případě potřeby. Za lidským a profesionálním přístupem se těch pár km vyplatí dojet.


S
Ověřeny pacient

Z paní doktorky nemám vůbec dobry pocit. Ve zkratce bych řekla, že za ní ordinuje sestra. Paní doktorka se jí na vsechno ptá, jako by vůbec nevěděla co dělá. Většinou mi přijde myšlenkami úplně mimo. Syn byl více než půl roku dokola nemocný ( od narození ho trápily hrozné rýmy a s tím související kašel) a dr.to prostě neuměla vyřešit. Nakonec jsme šli jinam a hned bylo po problému a syn je od té doby zdravý.
Takže hledáme jiného pediatra, protože paní doktorce je taknejak všechno jedno....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Jsme velmi spokojeni s péčí paní doktroky a sestřičky! Děkujeme za přívětivý, pečlivý a lidský přístup.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je šikovná, ale co mě moc mrzí a vadí, je zmatek v ordinaci. Paní doktorka má pokaždé telefon u ucha a nikdy nevím, jestli jsme již vyřízeni nebo ne, jelikož současně s námi řeší karty nebo výsledky jiných pacientů, stalo se mi, že sedím s dítětem v ordinaci a čekám na nějaký závěr a lékařka již řešila někoho jiného :(


Ověřeny pacient

Z paní doktorky jsem na rozpacích. Je roztěkaná, nikdy nevím jestli je o diagnoze přesvědčená, vždy mi řekne co by to mohlo být, ale jistá si není. Stále telefonuje a nejsou to zrovna důležité zdravotní problémy, které by mohla řešit. Sestřička je ale výborná. Bez ní je p.doktorka úplně mimo a zmatená. Pro děti, které nemají zdravotní problémy a chodí jen do poradny se hodí, ale na léčení není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka i sestřička jsou perfektní. Po narození syna jsme navštěvovali jinou pediatričku a nedá se to vůbec srovnat. Mudr.Zachová zkoumá novorozence opravdu pečlivě, co umí, jak se vyvíjí atd. a sestřička je taky důsledná, k dětem hodná. Obě jsou ochotné a uvažují racionálně a spolu tvoří skvělý tým. Osobně doporučuji.


úžasná sestřička a paní doktorka s tak celostním pohledem na problematiku nemocí a vývoje dětí, že je radost s ní problémy konzultovat...Telefon prostě k paní doktorce Zachové patří ať volá, kdo volá vždy je na příjmu ochotná poradit nebo přijet....Ona ani setřička neupadají do rutinních kolejí, stále pracují na svých znalostech, sledují co se kde nového v pedatrii šustne. Pro mnohé je doktorka Zachová rodinným lékařem v tom nejlepším smyslu slova.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti