MUDr. Renáta Tolarová

Zubař Více

Tlučná 1 adresa

Praktický zubní lékař
Hlavní 470, Tlučná

K paní doktorce jsem chodila dlouhé roky a byla jsem celkem spokojená - až do doby, kdy jsem jí několik preventivních prohlídek za sebou upozorňovala na bolavý zub, který byl ale podle ní zcela v pořádku. (Možnost rentgenu ji vůbec nenapadla.) Při akutní bolesti jsem navštívila zubařku v místě studia, zub prohlédla a vyjádřila pochybnost, jestli ho vůbec po takovém zanedbání půjde zachránit. (Podařilo se, ale protože byl zub zkažený skoro až k nervu, pořád reaguje na teplé atd., takže si budu asi muset nechat nerv extrahovat.) Zároveň se podivila, že mi má doktorka nidy neprovedla rentgen napolo vyklubaných zubů moudrosti, aby vůbec věděla, v jakém jsou postavení. Od té doby bych už k paní doktorce dobrovolně nešla, naštěstí jsem teď v dobrých rukách...
Ještě zkušenost mé matky - při broušení zubu jí paní doktorka zajela do dásně a ani se nenamáhala s omlouvou...

S paní zubařkou jsem neměla nikdy žádný problém. Vždy odcházím spokojená. Je velice příjemná a citlivá.

K paní doktorce jsem chodila od mala. Nikdy jsem neměla problémy. Jednou na preventivní prohlídce, mi řekla, že tam je malý kaz, ale že to nestojí ani za vrtání. Nakonec ho odvrtala..zub mě bolel při dokousnutí, bylo cítit,že je výplň vysoká a stačilo zub vyartikulovat a bylo vše ok. Bylo mi řečeno,že to otevře a zase znovu vrtala. Zub mi už nebolí, ale přinesl mi další problémy - udělala mi veliký mezizubní prostor a drží se mi tam stále potrava..to nemluvím o tom, že jdu na další převrtání tentokrát i sousedního zubu,který je nejspíš také narušen..Vzpomínám na větu, že tento kaz nestojí ani za vrtání..Jeden zub to asi nemá cenu,ale dnes to jsou už dva..

W

K této zubařce jsem chodila od malička. Když jsem byla mladší, vůbec jsem se nebála k ní chodit a byla jsem s ní spokojená. Posledních pár let se ale její přístup a ošetřování změnilo, tudíž jsem zubaře změnila.

ochotná a citlivá